- DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH -

- USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĄ -

                                                                                                                     

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH POZNAŃ - TEREN ZACHÓD

W ROKU  SZKOLNYM 2008/2009

GIMNAZJA

LP.

DATA

MIEJSCE

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

1,

25.11.08 wt

Pow.Oborniki

PLYWANIE     DZ I CH

Po 2 drużyny z      powiatu  zgloszenia  do OSiR Opalenica         do 21.11.09

 

 

KOMUNIKAT

2,

28.11.08 pt

Gim. N.Tomyśl    Os.Pólnoc

BADMINTON   DZ I CH

Po 2 drużyny z    powiatu               zgloszenia do OSiR Opalenica do 25.11.09

 

 

KOMUNIKAT

3,

20.03.09 pt

Pow.Oborniki

Hala Sportowa Oborniki ul. Obrzycka 88

AEROBIC GRUPOWY

Do 3 drużyn z  powiatu. Zgloszenia  do OSiR Opalenica  do 17.03.09

 

 

 

KOMUNIKAT

4,

30.03.09 po

Pow.Poznan

Gim. Kleszczewo

TENIS STOLOWY       DZ  drużynowo

Po 2 drużyny z powiatu  zgloszenia do OSiR Opalenica    do 27.03.09

 

 

 

KOMUNIKAT

5,

31.03.09 wt

Pow.N.Tomysl

Gim. Nowy Tomyśl

TENIS STOLOWY       CH   drużynowo

Po 2 drużyny z powiatu  zgloszenia do OSiR Opalenica      do 27.03.09

 

 

KOMUNIKAT

 

6,

23.03.09 po

Pow.Poznań

UNIHOKEJ    DZ         Final

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica do20.03.09

 

 

KOMUNIKAT

7,

24.03.09 wt

Pow.N.Tomyśl

Hala Zbąszyń

UNIHOKEJ    CH         Final

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica do 20.03.09

 

 

 

KOMUINKAT

8,

13.01.09 wt

Pow.Poznan

PR     DZ     Final

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica do 9.01.09

 

 

KOMUNIKAT

9,

14.01.09 śr zmiana na 19.01.09

Pow.Poznań

PR      CH    Final

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica 9.01.09

 

 

KOMUNIKAT

10,

11.03.09 śr

Pow. N. Tomyśl

Gim. Bolewice

TENIS STOLOWY DZ indywidualnie

Po 2 osoby z powiatu zgloszenia do OSiR Opalenica do 6.03.09

 

 

 

KOMUNIKAT

11,

12.03.09 czw

Pow.N.Tomyśl

Gim. N. Tomyśl

TENIS STOLOWY CH  indywidualnie

Po 2 osoby z powiatu zgloszenia do OSiR Opalenica do 6.03.09

 

 

 

KOMUNIKAT

12,

2.02.09 po

Pow.N.Tomyśl

KOSZ     DZ   1/2F gr.A

Pow.N.Tomyśl         Pow.Poznań        Pow.Oborniki

 

1m G.Opalenica             2m G.Tarnowo Podgórne         

13,

2.02.09 po

Pow.Miedzychód

KOSZ     DZ   1/2F gr.B

Pow.Międzychód      Pow.Grodzisk         Pow.Szamotuly

 

1m G2 Miedzychód       2m G.Grodzisk             3m G.Każmierz

14,

10.02.09 wt

Zwycięzca gr.A

KOSZ     DZ    Final

A1 - B2 , A2 - B1  przegrani o 3 msce zwyciezcy o 1 msce

 

 

KOMUNIKAT

15,

4.02.09 śr

Pow.N.Tomysl

KOSZ     CH   1/2F gr.A

Pow.N.Tomysl        Pow.Poznań            Pow.Oborniki          

 

Komunikat poniżej

16,

4.02.09 śr

Pow.Szamotuly

KOSZ     CH   1/2F gr.B

Pow.Szamotuly      Pow.Miedzychód         Pow.Grodzisk

 

 

Komunikat poniżej

17,

12.02.09 czw

Zwycięzca gr.A

KOSZ      CH    Final

A1 - B2 , A2 - B1  przegrani o 3 msce zwyciezcy o 1 msce

 

 

KOMUNIKAT

18,

26.05.09 wt

Pow.N.Tomyśl

SIATKA PLAŻOWA DZ            Final

 

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica  do 20.05.09

 

 

 

KOMUNIKAT

19,

27.05.09 śr

Pow.N.Tomysl

SIATKA PLAŻOWA CH           Final

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica do 20.05.09

 

 

KOMUNIKAT

20,

3.02.09 wt

Pow.Poznan

SIATKA   DZ   1/2F gr.A

Pow.Poznan        Pow.Szamotuly      Pow.Miedzychód

 

1m G 2 Murowana Goslina    

2m G 4 Szamotuly              3m G.2 Miedzychód

21,

3.02.09 wt

Pow.N.Tomyśl

SIATKA   DZ   1/2F gr.B

Pow.N.Tomyśl       Pow.Oborniki             Pow.Grodzisk

 

1m G. Nowy Tomyśl         2m G.ZS Parkowo          3m G.Granowo

22,

9.02.09 po

Zwycięzca gr.A

SIATKA   DZ    Final

A1 - B2 , A2 - B1    przegrani o 3 msce  zwyciezcy o 1 msce

 

1m G 2 Murowana Goślina 

2m G. Nowy Tomyśl          3m G. Parkowo                  4m G 4 Szamotuly

23,

11.02.09 śr zmiana na 4.02

Pow.N.Tomyśl  jeden turniej

SIATKA   CH  1/2F gr.A

PowN.Tomyśl    Pow.Grodzisk      Pow.Międzychód

 

Komunikat poniżej

24,

11.02.09 śr zmiana na 4.02

Pow.N.Tomysl   jeden turniej

SIATKA   CH  1/2F gr.B

Pow.Poznan         Pow.Oborniki       Pow.Szamotuly

 

Komunikat poniżej

25,

11.02.09 śr zmiana na 4.02

Pow.N.Tomyśl  jeden turniej

SIATKA    CH    Final

Jeden turniej        A1-B2 , A2-B1  przegrani o 3 msce zwycięzcy o 1msce

 

 

 

KOMUNIKAT

26,

19.05.09 wt

Pow.Poznan

PN      CH    1/2F gr.A

Pow.poznan            Pow.Szamotuly      Pow.Międzychód   

 

1m Gim.Dopiewo                3m G.4 Szamotuly                 2m G 1 Miedzychód

27,

19.05.09 wt

Pow.Grodzisk

PN      CH    1/2F gr.B

Pow.Grodzisk        Pow.Oborniki        Pow.N.Tomyśl

 

2m Gim Grodzisk               3m Gim  2 Rogożno             1m Gim.Opalenica

28,

25.05.09 po zmiana na 27.05

Zwycięzca gr.A

DOPIEWO

PN      CH     Final

A1 - B2 , A2 - B1   przegrani o 3 msce zwyciezcy o1 msce

 

 

KOMUNIKAT

29,

12.05.09 wt zmiana na 11.05

Stadion TS OLIMPIA w Poznaniu

LA   MISTRZOSTWA INDYWIDUALNE         DZ i CH

Po 3 najlepszych z zaw. powiatowych oraz po 3 sztafety  zgloszenia do OSiR Opalenica do 8.05.09

 

REGULAMIN

Wyniki:

 

ZACHÓD

 

WSCHÓD

 

 

 

 

ORGANIZATORZY POWIATOWI REJONU POZNAŃ – TEREN ZACHÓD:

 

       

 

 

 

 

 

 

POW.SZAMOTULY                    Roman WIŚNIEWSKI tel. 0-61 292-16-14  kom.0-605-823-771

 

POW.MIĘDZYCHÓD                   Włodzimierz BOROWIAK  tel.0-95 748 24 75/ 748-21-31

 

POW.NOWY TOMYŚL                Jarosław MLECZAK   tel.0-61 442-24-68  kom.0605-513-674

 

POW.OBORNIKI   

         Tadeusz Ratajczak kom. 0 604 666 654 email: tadeusz_ratajczak@wp.pl

 

 

POW.POZNAŃ                            Tadeusz RAUK   tel.0-61 817-00-53

 

 

POW.GRODZISK WLKP             Grzegorz STERCZAK tel.0-61 444-01-12 kom.0509-953-283  

 

 

 

 

 

 

 

 

KOORDYNATOR REJONOWY:    Krzysztof MĄDRY  tel/fax 0-61 44-75-190 kom.0604-404-271   e-mail: osir@opalenica.com

 

 

                   kalendarz oraz wyniki rozegranych zawodów na stronie www.osir.opalenica.com  w zakladce MKS

 

 

 

© - 2007
Innocent Software
®