- DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH -

- USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĄ -

 

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH POZNAŃ - TEREN ZACHÓD

W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

Lp

DATA PROPOZYCJA

MIEJSCE PROPZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

1.

25.11.08 wt

Pow.Oborniki plywalnia

PLYWANIE     DZ i CH

Po 2 drużyny z powiatu  zgloszenia . do OsiR Opalenica           do21.11.08

 

 

 

KOMUNIKAT

2.

28.11.08 pt

Gim. N.Tomyśl  Os.Pólnoc

BADMINTON   DZ i CH

Po 2 drużyny z powiatu do OSiR Opalenica  do 25.11.08      

 

 

KOMUNIKAT

3.

10.02.09 wt

Pow.Szamotuly

TENIS STOLOWY       DZ  drużynowo

Po 2 drużyny z powiatu  do OSiR Opalenica   do 6.02.09 

 

 

KOMUNIKAT

4.

12.02.09 czw

Pow.Oborniki

TENIS STOLOWY       CH  drużynowo

Po 2 drużyny z powiatu  do OSiR Opalenica  do 6.02.09  

 

 

KOMUNIKAT

5.

16.03.09 po

Pow.Szamotuly Biezdrowo

AEROBIK GRUPOWY

Do 3 drużyn z  powiatu. Zgloszenia  do OSiR Opalenica  do 12.03.09

 

 

KOMUNIKAT

6.

6.04.09

Pow.Poznań

UNIHOKEJ    DZ         Final

Jeden turniej  zgloszenia do OSiR Opalenica  do 1.04.09

 

 

KOMUNIKAT

7,

7.04.09 wt

Pow.N.Tomyśl

UNIHOKEJ    CH          Final

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica do 1.04.09

 

 

KOMUNIKAT

8,

19.03.09 czw

Pow.N.Tomysl

SP 2 Nowy Tomyśl

KOSZ   DZ  1/2 F gr.A

Pow.N.Tomyśl         Pow,Poznań           Pow.Międzychód

 

1m SP 2 N.Tomyśl            2m SP Stęszew              3m SP 1 Miedzychód

9,

19.03.09 czw

Pow.Oborniki

ZSA Rogoźno

KOSZ   DZ  1/2 F gr.B

Pow.Oborniki          Pow.Szamotuly       Pow.Grodzisk

 

1m SP Grodzisk             2m SP Pniewy                3m SP 2 Rogożno

10,

27.03.09 pt

Zwycięzca gr.A

KOSZ   DZ    Final

A1 - B2 , A2 - B1     przegrani o 3 msce  zwyciezcy o 1 msce

 

 

KOMUNIKAT

11,

24.03.09 wt

Pow.Miedzychód

SP Sieraków

KOSZ   CH  1/2 F gr.A

Pow.Międzychód     Pow.Poznan           Pow.Szamotuly

 

1m SP Sieraków            2m SP Skórzewo                                 3m SP Pniewy

12,

24.03.09 wt

Pow.Grodzisk

SP 1 Grodzisk Wlkp.

KOSZ   CH  1/2 F gr.B

Pow.Grodzisk     Pow.N.Tomyśl      Pow.Oborniki

 

2m SP Wielichowo              1m SP Opalenica                 2m SP 2 Rogoźno

13,

30.03.09 po

Zmiana na 3.04.09

Zwycięzca gr.A

KOSZ   CH    Final

A1 - B2 , A2 - B1     przegrani o 3 msce  zwyciezcy o 1 msce

 

 

KOMUNIKAT

14,

26.01.09 po

Pow.Poznań

PR    DZ         Final

Jeden turniej  zgloszenia do OSiR Opalenica  do 22.01.09

 

 

KOMUNIKAT

15,

27.01.09 wt

Pow.Poznań

PR    CH         Final

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica  do 22.01.09

 

 

KOMUNIKAT

16,

25.03.09 śr zmiana na 27.03.09

Pow. Grodzisk Wlkp.

SP Kąkolewo

TENIS STOLOWY DZ   indywidualnie

Po 2 osoby z powiatu zgloszenia do OSiR Opalenica do20.03.09

 

UWAGA!

 

 

KOMUNIKAT

17,

26.03.09 czw

Pow.Oborniki

TENIS STOLOWY CH   indywidualnie

Po 2 osoby z powiatu zgloszenia do OSiR Opalenica do20.03.09

 

 

18,

4.03.09 śr zmiana na 6.03

Pow,Grodzisk

SP Wielichowo

SIATKA   DZ   Final

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica  do 12.01.09

 

UWAGA!!

 

KOMUNIKAT

19,

5.03.09 czw

Pow.N.Tomysl

SP-2 Nowy Tomyśl

SIATKA   CH   Final

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica do 12.02.09

 

 

 

KOMUNIKAT

20,

5.05.09 wt

Pow.Poznan

PN    CH   1/2 F gr.A

Pow.Poznan   Pow.Miedzychód      Pow.oborniki

 

1m SP 2 Luboń                    2m SP Sieraków

21,

5.05.09 wt

Pow.Grodzisk

PN    CH    1/2 F gr.B

Pow.Grodzisk         Pow.N.Tomyśl      Pow.Szamotuly  

 

2m SP Rakoniewice            3m  SP 2 N.Tomyśl               1m SP 1 Szamotuly

22,

13.05.09 śr

Zwycięzca gr.A

SP Luboń

PN     CH      Final

A1 - B2 , A2 - B1     przegrani o 3 msce  zwyciezcy o 1 msce

 

1 m – SP Sieraków

2 m – SP 1 Szamotuły

2 m – SP 2 Luboń

4 m – SP Rakoniewice

5 m – SP 2 Nowy Tomyśl

23,

18.05.09 po

Kamieniec k/Grodziska

4-BÓJ  LA    DZ  i  CH

Zwycięzcy z zawodów powiatu oraz 2 zespoly z największą ilością punktów z rejonu zgloszenie do OSiR Opalenica do 14.05.09

 

 

 

REGULAMIN

WYNIKI:

 

CHŁOPCÓW

 

i

 

DZIEWCZĄT

 

ORGANIZATORZY POWIATOWI REJONU POZNAŃ – TEREN ZACHÓD:

 

       

 

 

 

 

 

 

POW.SZAMOTULY                     Roman WIŚNIEWSKI tel. 0-61 292-16-14  kom.0-605-823-771

 

POW.MIĘDZYCHÓD                   Włodzimierz BOROWIAK  tel.0-95 748 24 75/ 748-21-31

 

POW.NOWY TOMYŚL                Jarosław MLECZAK   tel.0-61 442-24-68  kom.0605-513-674

 

POW.OBORNIKI   

       Tadeusz Ratajczak tel. kom. 0 604 666 654   email: tadeusz_ratajczak@wp.pl

 

 

POW.POZNAŃ                            Tadeusz RAUK   tel.0-61 817-00-53

 

 

POW.GRODZISK WLKP              Grzegorz STERCZAK tel.0-61 444-01-12 kom.0509-953-283  

 

 

 

 

 

 

 

 

KOORDYNATOR REJONOWY:    Krzysztof MĄDRY  tel/fax 0-61 44-75-190 kom.0604-404-271   e-mail: osir@opalenica.com

 

 

                   kalendarz oraz wyniki rozegranych zawodów na stronie www.osir.opalenica.com  w zakladce MKS

© - 2007
Innocent Software
®