- DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH -

- USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĽ -

 

 

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH POZNAŃ TEREN ZACHÓD

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

 

LP.

DATA

MIEjSCE

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

1,

30.09.08 wt

Stadion TS OLIMPIA w Poznaniu

LA   MISTRZOSTWA  INDYWIDUALNE            DZ i CH

Po 3 najlepszych z zaw. powiatowych oraz po 3 sztafety zgloszenia do OSiR Opalenica do 26.09.08

Regulamin

 

WYNIKI:

 

SPG WSCHÓD

 

SPG ZACHÓD

2,

25.11.08 wt

Pow.Oborniki

PLYWANIE DR.   10x50m DZ , CH

Po 2 drużyny z pow      zgloszenia  do OSiR Opalenica do 21.11.08

 

 

 

KOMUNIKAT

3,

13.11.08 czw

Pow.Szamotuly

TS     DRUŻYNOWO        DZ 

po 2 drużyny z powiatu.zgloszenia do  OSiR Opalenica do 7.11.08

 

 

KOMUNIKAT

4,

14.11.08 pt

Grodzisk- Hala Sportowa

TS     DRUŻYNOWO        CH

po 2 drużyny z powiatu zgloszenia do OSiR Opalenica do 7.11.08

 

 

KOMUNIKAT

5,

19.11.08 śr

Pow.Oborniki

PR       DZ      Final

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica do 14.11.08

 

 

KOMUNIKAT

6,

20.11.08 czw

Zmiana na 7.11

Grodzisk- Hala Sportowa

PR        CH     Final

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica do 14.11.08

 

 

KOMUNIKAT

7,

18.03.09 śr

Grodzisk - hala Sportowa

AEROBIC GRUPOWY

do 13.03.09

 

KOMUNIKAT

8,

12.01.09 po

Zmiana na 14.01

Pow.N.Tomyśl

KOSZ     DZ    1/2F gr.A

Pow.N.Tomyśl       Pow.Grodzisk         Pow.Międzychód

 

 

Komunikat poniżej

9,

12.01.09 po

Pow.Poznan

KOSZ     DZ    1/2F gr.B

Pow.Poznan         Pow.Szamotuly       Pow.Oborniki

 

 

Komunikat poniżej

10,

20.01.09 wt

Zmiana na 21.01.09

Zwycięzca gr.A

KOSZ     DZ     Final

A1 - B2 , A2 - B1  przegrani o 3 msce zwyciezcy o 1 msce

 

 

KOMUNIKAT

11,

15.01.09 czw

Pow.Międzychód

KOSZ    CH     1/2F gr.A

Pow.Miedzychód    Pow.Poznan         Pow.Oborniki

 

 

Komunikat poniżej

12,

15.01.09 czw zmiana na 16.01

Pow.N.Tomyśl

KOSZ     CH     1/2F gr.B

Pow.N.Tomyśl      Pow.Szamotuly      Pow.Grodzisk

 

Komunikat poniżej

 

13,

23.01.09 pt

Zmiana na 22.01

Zwycięzca gr.A

KOSZ     CH      Final

A1 - B2 , A2 - B1 przegrani o 3 msce zwyciezcy o 1 msce

 

 

KOMUNIKAT

14,

29.01.09 czw

Pow.N.Tomyśl

SIATKA     DZ   1/2F gr.A

 

 

Komunikat poniżej

15,

29.01.09 czw

Pow.N.Tomyśl

SIATKA     DZ   1/2F gr.B

 

 

Komunikat poniżej

16,

29.01.09 czw

Pow.N.Tomysl

SIATKA     DZ    Final

Jeden turniej          A1-B2 , B1-A2  Przegrani o 3 msce zwyciezcy o 1 msce

 

 

 

KOMUNIKAT

17,

30.01.09 pt zmiana na 6.02

Pow.N.Tomyśl

SIATKA     CH   1/2F gr.A

 

 

1m ZSZiL N.Tomyśl            3m ZS1 Wronki                   2m ZS 1 Międzychód     

18,

30.01.09 pt zmiana na 6.02

Pow.N.Tomysl

SIATKA     CH   1/2F gr.B

 

 

3m LO Grodzisk                  1m LO Puszczykowo             2m LO Rogożno

19,

30.01.09 pt zmiana na 6.02

Pow.N.Tomysl

SIATKA     CH    Final

Jeden turniej           A1-B2 , A2-B1  Przegrani o 3 msce zwycięzcy o 1 msce

 

1m ZSZiL N.Tomysl          2m ZS 1 Miedzychód        3m LO Rogożno              4m LO Puszczykowo         5/6 LO Wronki                LO Grodzisk       

20,

26.05.09 wt

Pow.N.Tomyśl

SIATKA PLAZA DZ

Jeden turniej po dwa zespoly z powiatu zgloszenia do OSiR Opalenica do 22.05.09

 

 

 

KOMUNIKAT

21,

27.05.09 śr

Pow.N.Tomyśl

SIATKA PLAŻA CH

Jeden turniej po dwa zespoly z powiatu zgloszenia do OSiR Opalenica do 22.05.09

 

 

KOMUNIKAT

22,

21.04.09 wt

Pow.N.Tomysl

PN          CH    1/2F gr.A

Pow.N.Tomysl      Pow.Oborniki   Pow.Szamotuly

 

2m ZS Opalenica                  3m ZS Rogożno                    1m ZS Pniewy

23,

21.04.09 wt

Pow.Grodzisk

PN          CH    1/2F gr.B

Pow.Grodzisk        Pow.Poznań         Pow.Miedzychód

 

3m ZSP Grodzisk                 2m ZS 1 Swarzędz               1m ZS 3 Miedzychód

24,

29.04.09 śr zmiana na 30.04

Zwycięzca gr.A

PN          CH     Final

A1 - B2 , A2 - B1 przegrani o 3 msce zwyciezcy o 1 msce

 

1 msce – ZS Pniewy

2 msce – ZS Opalenica

3 msce – ZS 1 Swarzędz

4 msce – ZS 3 Międzychód

 

 

ORGANIZATORZY POWIATOWI REJONU POZNAŃ – TEREN ZACHÓD:

 

       

 

 

 

 

 

 

POW.SZAMOTULY                    Roman WIŚNIEWSKI tel. 0-61 292-16-14  kom.0-605-823-771

 

POW.MIĘDZYCHÓD                   Włodzimierz BOROWIAK  tel.0-95 748 24 75/ 748-21-31

 

POW.NOWY TOMYŚL                Jarosław MLECZAK   tel.0-61 442-24-68  kom.0605-513-674

 

POW.OBORNIKI   

         Tadeusz Ratajczak kom. 0 604 666 654 email: tadeusz_ratajczak@wp.pl

 

 

POW.POZNAŃ                            Tadeusz RAUK   tel.0-61 817-00-53

 

 

POW.GRODZISK WLKP             Grzegorz STERCZAK tel.0-61 444-01-12 kom.0509-953-283  

 

 

 

 

 

 

 

 

KOORDYNATOR REJONOWY:    Krzysztof MĄDRY  tel/fax 0-61 44-75-190 kom.0604-404-271   e-mail: osir@opalenica.com

 

 

                   kalendarz oraz wyniki rozegranych zawodów na stronie www.osir.opalenica.com  w zakladce MKS

 

 

 © - 2007
Innocent Software
®