- DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH -

- USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĄ -

 

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH POZNAŃ - TEREN ZACHÓD

W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY/POWIATY

KOMUNIKATY

  1.  

30.11 Wt.

Pow.Oborniki plywalnia

PLYWANIE     DZ i CH

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

Po 2 drużyny z powiatu  zgloszenia . do OSiR Opalenica    

 

SP 1 Koziegłowy, SP Suchy Las, SP Lutom, SP 3 Oborniki

 

KOMUNIKAT

  1.  

25.11 Czw.

Gim. N.Tomyśl  Os.Pólnoc

BADMINTON   DZ i CH

Po 2 drużyny z powiatu do OSiR Opalenica        

SP Przeźmierowo, SP 2 Kórnik, SP 1 Puszczykowo,

 

KOMUNIKAT

  1.  

1.12 Śr

 

Pow. N. Tomyśl – SP 2 N. Tomyśl

 

PN Halowa CH  1/2F GR A

jeden turniej, dwie grupy po 3 zespoły

SP Sieraków, SP 2 N. Tomyśl,

 

 

 KOMUNIKAT

  1.  

PN Halowa CH  1/2F GR B

  1.  

PN Halowa CH     Final

  1.  

2.03 Śr

pow. Oborniki - Objezierze

TENIS STOLOWY       DZ  drużynowo

Po 2 drużyny z powiatu  do OSiR Opalenica   

1 msce – SP Ostroróg

2 msce – SP 2 Oborniki

 

KOMUNIKAT

  1.  

3.03 Czw

Pow. Oborniki - Objezierze

TENIS STOLOWY       CH  drużynowo

Po 2 drużyny z powiatu  do OSiR Opalenica   

1 msce – SP Szczodrzykowo

2 msce – SP Mrowino

 

KOMUNIKAT

  1.  

15.03 Wt zmiana na 16.03 Śr.

Biezdrowo, pow. Szamotuły

AEROBIK GRUPOWY

Do 3 drużyn z  powiatu. Zgloszenia  do OSiR Opalenica

SP Zbąszyń, SP Biezdrowo, SP 3 Rogoźno, SP Chrustowo,

 

KOMUNIKAT

  1.  

18.04 Pon

Sala - Gułtowy,

UNIHOKEJ    DZ         Final

Jeden turniej  zgloszenia do OSiR Opalenica 

SP Lubosz, SP Gultowy, SP Granowo, SP Wąsowo, SP Obrzycko

 

KOMUNIKAT

  1.  

19.04 Wt zmiana na 20.04

Hala Zbąszyń, godz. 10.00

UNIHOKEJ    CH          Final

Jeden turniej  zgloszenia do OSiR Opalenica 

SP Lubosz, SP Radzewo,

 

KOMUNIKAT

  1.  

7.04 Czw zmiana na 28.03

Pow. Grodzisk Wlkp.

KOSZ   DZ  1/2 F gr.A

Zmiany terminów spowodowane przesunięciem terminów Finałów Wlkp.

1 msce-SP Grodzisk Wlkp.                2 msce-SP 2 Międzychód

3 msce-SP 5 Swarzędz                 

 

KOMUNIKAT

  1.  

zmiana na 31.03

pow. Oborniki

KOSZ   DZ  1/2 F gr.B

Zmiany terminów spowodowane przesunięciem terminów Finałów Wlkp.

1 msce - SP Rogoźno                    2 msce - SP Lwówek

SP Kaźmierz – nie startował

 

  1.  

15.04 Pt zmiana na 7.04

Zwycięzca Gr. A – SP 1 Grodzisk Wlkp.

KOSZ   DZ    Final

A1 - B2 , A2 - B1     przegrani o 3 msce  zwyciezcy o 1 msce

Zmiany terminów spowodowane przesunięciem terminów Finałów Wlkp.

SP Grodzisk Wlkp., SP 2 Międzychód, SP Lwówek, SP Rogoźno

 

 

KOMUNIKAT

  1.  

8.04 Pt zmiana 29.03

Pow. N. Tomyśl – SP 2 N.Tomyśl

KOSZ   CH  1/2 F gr.A

Zmiany terminów spowodowane przesunięciem terminów Finałów Wlkp.

1. SP 2 Nowy Tomyśl                 2. Pow. Oborniki                   3. Pow. Poznań

 

  1.  

8.04 Pt zmiana na 29.03

Pow. Grodzisk Wlkp.

KOSZ   CH  1/2 F gr.B

Zmiany terminów spowodowane przesunięciem terminów Finałów Wlkp.

1 msce- SP 2 Międzychód             

2 msce- SP 1 Grodzisk Wlkp.                  

 

KOMUNIKAT

  1.  

20.04 Śr zmiana na 8.04

Zwycięzca Gr. A – miejsce: Sala w Gim. Skórzewo

KOSZ   CH    Final

A1 - B2 , A2 - B1     przegrani o 3 msce  zwyciezcy o 1 msce

Zmiany terminów spowodowane przesunięciem terminów Finałów Wlkp.

SP 2 Międzychód, SP 1 Grodzisk Wlkp.,

 

 

KOMUNIKAT

  1.  

 

Pow. Poznań - SP Buk

PR    DZ         Final

Jeden turniej  zgloszenia do OSiR Opalenica

SP 2 N.Tomyśl, SP Konojady, SP Buk,

 

KOMUNIKAT

  1.  

 

Pow. Oborniki

PR    CH         Final

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica 

 Awansowali – SP 2 Nowy Tomyśl, SP 1 Grodzisk Wlkp.

 

KOMUNIKAT

  1.  

30.03 Śr

Bolewice

TENIS STOLOWY DZ   indywidualnie

Po 2 osoby z powiatu zgloszenia do OSiR Opalenica

 Julia Opic (SP Zbąszyń),  Natalia Chowaniec (SP Wytomyśl),  Anna Grotowska (SP 2 Oborniki), Aleksandra Stachowiak (SP Objezierze),

 

KOMUNIKAT

  1.  

31.03 Czw zmiana na 23.03

Ostroróg, pow. Oborniki

TENIS STOLOWY CH   indywidualnie

Po 2 osoby z powiatu zgloszenia do OSiR Opalenica

Tomasz Kawa (SP Wytomyśl),  Tomasz Korkosz (SP Brody), Adrian Kubisz (SP Budziszewsko), Jakub Szram (SP Objezierze),

 

 

KOMUNIKAT

  1.  

10.03 Czw

Nowy Tomyśl – sala w SP 2

SIATKA   DZ   Final

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica

SP Parkowo, SP Stęszew, SP Jabłonna,

 

KOMUNIKAT

  1.  

11.03 PT zmiana na 14.03 Pon

Nowy Tomyśl – sala w SP 2

SIATKA   CH   Final

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica

SP Rożnowo, SP Stęszew, SP 1 Grodzisk,

 

KOMUNIKAT

  1.  

14.06.11

ORLIK Opalenica

PN    CH   1/2 F gr.A

Jeden Turniej

A1 - B2 , A2 - B1     przegrani o 3 msce  zwyciezcy o 1 msce

SP Przeźmierowo, SP 3 Rogoźno,

 

 

KOMUNIKAT

  1.  

PN    CH    1/2 F gr.B

  1.  

PN     CH      Final

  1.  

17.05 Wt

Kamieniec k/Grodziska

4-BÓJ  LA    DZ  i  CH

 

Regulamin

Zwycięzcy z zawodów powiatu oraz 2 zespoly z największą ilością punktów z rejonu zgloszenie do OSiR Opalenica do 12.05.11

Tabele wyników:

 

DZIEWCZĄT

 

CHŁOPCÓW

 

 

ORGANIZATORZY POWIATOWI REJONU POZNAŃ – TEREN ZACHÓD:

 

       

 

 

 

 

 

 

POW.SZAMOTULY                     Roman WIŚNIEWSKI tel. 0-61 292-16-14  kom.0-605-823-771

 

POW.MIĘDZYCHÓD                   Włodzimierz BOROWIAK  tel.0-95 748 24 75/ 748-21-31

 

POW.NOWY TOMYŚL                Jarosław MLECZAK   tel.0-61 442-24-68  kom.0605-513-674

 

POW.OBORNIKI   

       Tadeusz Ratajczak tel. kom. 0 604 666 654   email: tadeusz_ratajczak@wp.pl

 

 

POW.POZNAŃ                            Tadeusz RAUK   tel.0-61 817-00-53

 

 

POW.GRODZISK WLKP              Grzegorz STERCZAK tel.0-61 444-01-12 kom.0509-953-283  

 

 

 

 

 

 

 

 

KOORDYNATOR REJONOWY:    Krzysztof MĄDRY  tel/fax 0-61 44-75-190 kom.0604-404-271   e-mail: osir@opalenica.com

 

 

                   kalendarz oraz wyniki rozegranych zawodów na stronie www.osir.opalenica.com  w zakladce MKS

© - 2010
SZS „WIELKOPOLSKA” ®