- DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH -

- USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĄ -

 

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH POZNAŃ - TEREN ZACHÓD

W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY/POWIATY

KOMUNIKATY

  1.  

29.11.11

Wtorek

 

Nowy Tomyśl- Sala Gimnazjum

BADMINTON   DZ i CH

 

Godz. 10.00

Po 2 drużyny z powiatu do OSiR Opalenica

 

 

 

KOMUNIKAT

  1.  

16.11.11

Środa

Pow. N. Tomyśl – Zbąszyń – Hala Zbąszynianka

TENIS STOLOWY       DZ i CHŁ drużynowo

Godz. 10.00

Po 2 drużyny z powiatu  do OSiR Opalenica

 

 

KOMUNIKAT

  1.  

1.12.11 Czwartek

Pow. Nowy Tomyśl – Sala SP-2 Nowy Tomyśl

PN Halowa CH

Godz. 10.00

jeden turniej, dwie grupy po 3 zespoły

SP 2 Międzychód, SP Objezierze

 

KOMUNIKAT

  1.  

7.02.12

Wtorek

 

Konojad /k Grodziska wlkp.

PR    DZ         Final

 

Godz. 10.00

Jeden turniej  zgloszenia do OSiR Opalenica

 

 

KOMUNIKAT

  1.  

8.02.12

 Środa

Oborniki Hala na ul. Obrzyckiej 88

PR    CH         Final

 

Godz. 10.00

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica

 

 

  1.  

15.03.12 Czwartek

 

Biezdrowo

AEROBIK GRUPOWY

 

Godz. 10.00

Do 2 drużyn z  powiatu. Zgłoszenia  do OSiR Opalenica

 

SP Szczodrzykowo, SP Biezdrowo, SP 3 Rogoźno, SP Chrustowo

 

KOMUNIKAT

  1.  

20.03.12

Wtorek

Sala SP 2 Nowy Tomyśl

SIATKA   DZ   Final

 

Godz. 10.00

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica

 

 

KOMUNIKAT

  1.  

21.03.12

Środa

Sala SP 2 Nowy Tomyśl

SIATKA   CH   Final

 

Godz. 10.00

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica

 

 

KOMUNIKAT

  1.  

3.04.12

Zmiana na 12.04

 

Zbąszyn

UNIHOKEJ    DZ         Final

 

Godz. 10.00

Jeden turniej  zgloszenia do OSiR Opalenica

 

SP Rogalinek, SP Zbąszyń, SP Kwilcz, SP Granowo, SP Grzebienisko

 

KOMUNIKAT

  1.  

4.04.12

Zmiana na 13.04

 

Zbąszyń

UNIHOKEJ    CH          Final

 

Godz. 10.00

Jeden turniej  zgloszenia do OSiR Opalenica

 

 SP Lubosz, SP Boruja Kościelna, SP Obrzycko, SP Granowo, SP Krasinko

 

KOMUNIKAT

  1.  

19.04.12 Czwartek

ZSA Rogoźno przy ul. Kościuszki

KOSZ   DZ

Godz. 10.00

Jeden Turniej

 

KOMUNIKAT

  1.  

27.04.12

Zmiana na 18.04.12

 Międzychód – hala OSIR

KOSZ   CH

Godz. 10.00

Jeden Turniej

 

 

KOMUNIKAT

  1.  

11.06.12

Wg programu ORLIK

PN CH

Godz. 10.00

Wg programu ORLIK

 

 

KOMUNIKAT

 

  1.  

22.05.12

Wtorek

 

Kamieniec

4-BÓJ  LA    DZ  i  CH

 

 

 

 

 

Godz. 10.00

Zwycięzcy z zawodów powiatu oraz 2 zespoly z największą ilością punktów z rejonu zgloszenie do OSiR Opalenica

 

 

REGULAMIN

KOMUNIKAT

 

ORGANIZATORZY POWIATOWI REJONU POZNAŃ – TEREN ZACHÓD:

 

       

 

 

 

 

 

 

POW.SZAMOTULY                     Roman WIŚNIEWSKI tel. 0-61 292-16-14  kom.0-605-823-771 email: rowis6@wp.pl

 

POW.MIĘDZYCHÓD                   Ireneusz SOCHACKI       tel. 601-755-269

 

POW.NOWY TOMYŚL                Jarosław MLECZAK   tel.0-61 442-24-68  kom.0605-513-674 email: jamasportur@plusnet.pl

 

POW.OBORNIKI   

       Tadeusz Ratajczak tel. kom. 0 604 666 654   email: tadeusz_ratajczak@wp.pl

 

 

POW.POZNAŃ                            SPG - RAUK Iwona i Anna email:rauk5@interia.pl, tel.(61) 817-00-53   

                                                      GIM - GULCZ Paweł email:pawel.gulcz@mosina.wokiss.pl, tel. (61) 813-29-03  

                                                       SP - HADRYCH Marek email:m1974a@go2.pl, kom. 501 761 590

 

 

POW.GRODZISK WLKP              Grzegorz STERCZAK tel.0-61 444-01-12 kom.0509-953-283   email: hala@pgw.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

KOORDYNATOR REJONOWY:    Krzysztof MĄDRY  tel/fax 0-61 44-75-190 kom.0604-404-271   e-mail: osir@opalenica.com

 

 

                   kalendarz oraz wyniki rozegranych zawodów na stronie www.osir.opalenica.com  w zakladce MKS

© - 2011
SZS „WIELKOPOLSKA” ®