- DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH -

- USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĄ -

                                                                                                                     

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH POZNAŃ - TEREN ZACHÓD

W ROKU  SZKOLNYM 2012/2013

GIMNAZJA

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY/POWIATY

KOMUNIKATY

  1.  

19.10.2012 pt

Objezierze - hala

TENIS STOLOWY       DZ  i CH drużynowo

 

GODZ. 10.00

Po 2 drużyny z powiatu  zgloszenia do OSiR Opalenica   

KOMUNIKAT
  1.  

27.11.2012 wt zmiana na 28.11

Gim. N.Tomyśl    Os.Pólnoc

BADMINTON   DZ I CH

 

GODZ. 10.00

Po 2 drużyny z    powiatu               zgloszenia do OSiR Opalenica

  1.  

5.12.2012 śr

Pow. Grodzisk - Grodziska Hala Sportowa

PN Halowa CH   Finał

 

GODZ. 10.00

Mistrzowie powiatu - jeden turniej

KOMUNIKAT
  1.  

14.02.2013 czw

Oborniki, hala ul. Obrzycka

PR     DZ     Final

 

GODZ. 10.00

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica

    1 msce - G1 Oborniki
    2 msce - G Dopiewo
    3 msce - G Wąsowo
    4 msce - G Konojad
  1.  

15.02.2012

Oborniki, hala ul. Obrzycka

PR      CH    Final

 

GODZ. 10.00

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica

1 m. - G1 Oborniki
2 m. - G Nowy Tomyśl
3 m. - G Grodzisk
4 m. - G Buk
  1.  
20.02.2013 Hala OSIR Opalenica, gimnazjalna 1

KOSZ DZ 1/2 F GR A

 

GODZ. 10.00

  1.  
19.02.2013 pow. - Międzychód

KOSZ DZ 1/2 F GR B

 

GODZ. 10.00

  1.  

26.02.2013 wtorek

OSIR Opalenica ul. Giimnazjalna 1

KOSZ     DZ    Final

 

GODZ. 10.00

A1 - B2 , A2 - B1  przegrani o 3 msce zwyciezcy o 1 msce

KOMUNIKAT
  1.  
21.02.2013 Opalenica Hala OSIR. gimnazjalna 1

KOSZ     CH   1/2F gr.A

 

GODZ. 10.00

  1.  
21.02.2013 pow. Grodzisk Wlkp. ZS Wielichowo

KOSZ     CH   1/2F gr.B

 

GODZ. 10.00

  1.  

27.02.2013 środa

OSIR Opalenica ul. gimnazjalna 1

KOSZ      CH    Final

 

GODZ. 10.00

A1 - B2 , A2 - B1  przegrani o 3 msce zwyciezcy o 1 msce

KOMUNIKAT
  1.  

25.02.2013 pon

Szamotuly, hala Nałęcz, ul. Mickiewicza

SIATKA   DZ    Final

 

GODZ. 10.00

A1 - B2 , A2 - B1    przegrani o 3 msce  zwyciezcy o 1 msce

1msce-G. 3 w Szamotułach
2 msce -G. w Parkowie
3 msce - G. w Nowym Tomyślu
4 msce - G. 1 w Mosinie
5/6 msce – G.m w Chrzypsku Wielkim/ G. w Jabłonnie.

KOMUNIKAT

13.

26.02. 2013 wt

Pow. N. Tomyśl Gimnazjum NT - os. Północ

SIATKA    CH    Final

 

GODZ. 10.00

Jeden turniej        A1-B2 , A2-B1  przegrani o 3 msce zwycięzcy o 1msce

14. 

11.03.2013 pon

Pow. N.Tomyśl - Zbąszyń, hala Zbąszynianka

UNIHOKEJ    DZ         Final

 

GODZ. 10.00

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica

15.

12.03.2013 wt

Zbąszyn, hala Zbąszynianka

UNIHOKEJ    CH         Final

 

GODZ. 10.00

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica

16.

27.03.2013 śr

Biezdrowo

AEROBIC GRUPOWY

 

GODZ. 10.00

Do 3 drużyn z  powiatu. Zgloszenia  do OSiR Opalenica 

17.

14.05.2013 wt

Opalenica, Boisko ORLIK, przy ul. Gimnazjalnej

PN      CH     Final

 

GODZ. 10.00

A1 - B2 , A2 - B1   przegrani o 3 msce zwyciezcy o1 msce

Zabrania się gry w korkach lub lankach!

18.

17.05.2013 pt

Stadion TS OLIMPIA w Poznaniu

LA   MISTRZOSTWA INDYWIDUALNE         DZ i CH

 

GODZ. 10.00

Po 3 najlepszych z zaw. powiatowych oraz po 2 sztafety  zgloszenia do OSiR Opalenica

wyniki:

WSCHÓD

ZACHÓD

19.

29.05.2013 środa

Plaża Lazienki w Zbąszyniu

SIATKA PLAŻOWA DZ   i CH         Final

 

GODZ. 10.00

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica 

 

© - 2012
SZS „WIELKOPOLSKA” ®