- DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH -

- USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĽ -

 

 

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH POZNAŃ TEREN ZACHÓD

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

 

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY/POWIATY

KOMUNIKATY

  1.  

25.09.2012 wt

Stadion TS OLIMPIA w Poznaniu

LA   MISTRZOSTWA  INDYWIDUALNE            DZ i CH

Po 3 najlepszych z zaw. powiatowych oraz po 2 sztafety zgloszenia do OSiR Opalenica

WYNIKI:

WSCHÓD

 

ZACHÓD

  1.  

16.11.2012 pt

Objezierze

TS     DRUŻYNOWO        DZ   i CH

 

GODZ.10.00

 2 drużyny z powiatu.zgloszenia do  OSiR Opalenica do

 

KOMUNIKAT

  1.  

21.11.2012 śr

Pow. Oborniki Hala OCS Oborniki, ul. obrzycka 88

PR       DZ      Final

 

GODZ.10.00

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica

KOMUNIKAT
  1.  

21.11.2012

Pow. Oborniki , Hala OCS Oborniki, ul. obrzycka 88

PR        CH     Final

 

GODZ. 12.00

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica

KOMUNIKAT
  1.  

6.12.2012 czw

Pow. Grodzisk - Grodziska Hala Sportowa

PN Halowa           Finał

 

GODZ.10.00

Mistrzowie powiatu - jeden turniej

KOMUNIKAT
  1.  

  30.01.13

  pow. Nowy Tomyśl

KOSZ     DZ    1/2F gr.A

 

GODZ.10.00

 

KOMUNIKAT
  1.  

  30.01.13

  Powiat Międzychód

KOSZ     DZ    1/2F gr.B

 

GODZ.10.00

 

  1.  

7.02.2013

zwyciezcy gr. A

KOSZ     DZ     Final

 

GODZ.10.00

A1 - B2 , A2 - B1  przegrani o 3 msce zwyciezcy o 1 msce

KOMUNIKAT
  1.  

5.02.2013 wt

Szamotuly, hala Nałęcz, ul. Mickiewicza

SIATKA     DZ    Final

 

GODZ.10.00

Jeden turniej          A1-B2 , B1-A2  Przegrani o 3 msce zwyciezcy o 1 msce

KOMUNIKAT

6.02.13 zmiana na 7.02

Zbąszyń, hala Zbąszynianka

SIATKA     CH    Final

 

GODZ.10.00

Jeden turniej           A1-B2 , A2-B1  Przegrani o 3 msce zwycięzcy o 1 msce

  1.  

  31.01.13

  pow. Nowy Tomyśl

KOSZ    CH     1/2F gr.A

 

GODZ.10.00

 

KOMUNIKAT
  1.  

  1.02.13

  pow. Miedzychod

KOSZ     CH     1/2F gr.B

 

GODZ.10.00

 

13.

26.03.2013 wt

 

AEROBIC GRUPOWY

 

GODZ.10.00

Po 3 zespoły z powiatu

14.

8.02.2013

zwyciezcy gr. A

KOSZ     CH      Final

 

GODZ.10.00

A1 - B2 , A2 - B1 przegrani o 3 msce zwyciezcy o 1 msce

KOMUNIKAT

15.

17.04.2013 śr

Szamotuły boisko orlika przy ul. Szczuczyńskiej 5 ( Szkoła Podstawowa nr 3 w Szamotułach).

PN          CH     Final

 

GODZ.10.00

A1 - B2 , A2 - B1 przegrani o 3 msce zwyciezcy o 1 msce

16.

28.05.2013 wtorek

Plaż Łazienki w Zbąszyniu

SIATKA PLAZA DZ i CH

 

GODZ.10.00

Jeden turniej po dwa zespoly z powiatu zgloszenia do OSiR Opalenica

 

ORGANIZATORZY POWIATOWI REJONU POZNAŃ – TEREN ZACHÓD:

 

       

 

 

 

 

 

 

POW.SZAMOTULY                    Roman WIŚNIEWSKI tel. 0-61 292-16-14  kom.0-605-823-771 email: rowis6@wp.pl

 

POW.MIĘDZYCHÓD               Ireneusz SOCHACKI       tel. 601-755-269   

 

POW.NOWY TOMYŚL                Jarosław MLECZAK   tel.0-61 442-24-68  kom.0605-513-674 email: jamasportur@plusnet.pl

 

POW.OBORNIKI   

         Tadeusz Ratajczak kom. 0 604 666 654 email: tadeusz_ratajczak@wp.pl

 

 

POW.POZNAŃ                            SPG - RAUK Iwona i Anna email:rauk5@interia.pl, tel.(61) 817-00-53   

                                                      GIM - GULCZ Paweł email:pawel.gulcz@mosina.wokiss.pl, tel. (61) 813-29-03  

                                                       SP - HADRYCH Marek email:m1974a@go2.pl, kom. 501 761 590

 

 

POW.GRODZISK WLKP             Grzegorz STERCZAK tel.0-61 444-01-12 kom.0509-953-283   email: hala@pgw.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

KOORDYNATOR REJONOWY:    Krzysztof MĄDRY  tel/fax 0-61 44-75-190 kom.0604-404-271   e-mail: osir@opalenica.com

 

 

kalendarz oraz wyniki rozegranych zawodów na stronie www.osir.opalenica.com  w zakladce MKS

 

 

© - 2012
SZS „WIELKOPOLSKA” ®