KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH POZNAŃ - TEREN ZACHÓD

W ROKU  SZKOLNYM 2013/2014

GIMNAZJA

 

Wszystkie zawody zaczynają się o godz. 10.00!

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY/POWIATY

KOMUNIKATY

  1.  

WT   26.11.2013

Nowy Tomyśl , hala Gimnazjum na Os. Północ

BADMINTON   DZ I CH

Po 2 drużyny z    powiatu               zgloszenia do OSiR Opalenica 

 

 

  1.  

CZW   20.03.2014

ZS 1 Wronki

godz. 12:00

AEROBIC GRUPOWY

Do 3 drużyn z  powiatu. Zgloszenia  do OSiR Opalenica  

 

 

  1.  

WT   3.12.2013

hala OSIR Opalenica

PN Halowa CH   Finał

Mistrzowie powiatu - jeden turniej

 

 

  1.  

ŚR   20.11.2013

Pow. Obornik, Objezierze hala sportowai

TENIS STOLOWY       DZ  i CH drużynowo

Po 2 drużyny z powiatu  zgloszenia do OSiR Opalenica    

 

KOMUNIKAT

  1.  

PON 14.04.2014

Hala Zbąszynianka, Zbąszyń ul. Mostowa 10

UNIHOKEJ    DZ         Final

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica 

 

 

  1.  

WT   15.04.2014

Nowy Tomyśl, Hala gimnazjum, os. Północ

UNIHOKEJ    CH         Final

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica 

 

 

  1.  

ŚR   19.02.2014

OSIR Buk

PR     DZ     Final

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica 

 

 

  1.  

CZW 20.02.2014

Hala Oborniki

PR      CH    Final

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica 

 

 

  1.  

WT  11.03.2014

Hala OSiR Lwówek  

KOSZ DZ 1/2 F GR A

powiat Nowy Tomyśl (Gimnazjum Lwówek)
powiat Szamotuły
powiat Oborniki

 

 

  1.  

WT  11.03.2014

Gimnazjum Wielichowo

KOSZ DZ 1/2 F GR B

powiat Grodzisk Wlkp. (Gimnazjum Wielichowo), powiat Międzychód, powiat Poznań

 

 

  1.  

PON 17.03.2014

OSIR Lwówek

KOSZ     DZ    Final

A1 - B2 , A2 - B1  przegrani o 3 msce zwyciezcy o 1 msce

  10:10 - A1-B2 (Rogoźno-Wielichowo)

11:10 - A2-B1 (Lwówek-Swarzędz)

12:10 - mecz o 3 msce (przegrani z meczów 1 i 2)

13:10 - mecz o 1 msce (zwycięzcy z meczów 1 i 2)

 

  1.  

ŚR   12.03.2014

Hala OSiR Międzychód ul. Dworcowa

 

KOSZ     CH   1/2F gr.A

powiat Międzychód
powiat Poznań
powiat Szamotuły

 

 

 

13.

ŚR   12.03.2014

Grodziska Hala Sportowa

 

KOSZ     CH   1/2F gr.B

powiat Grodzisk Wlkp.
powiat Nowy Tomyśl
powiat Oborniki

 

 

 

14. 

WT  18.03.2014

OSIR Międzychód

KOSZ      CH    Final

A1 - B2 , A2 - B1  przegrani o 3 msce zwyciezcy o 1 msce

godz. 10.00

A1 - B2 (Międzychód - Rogoźno)

B1 - A2 (Skórzewo - Grodzisk Wlkp.)

o 3 msce (przegrani z meczów 1 i 2)

o 1 msce (wygrani z meczów 1 i 2)

 

15.

PT   30.05.2014

Zbąszyń , plaża Łazienki

SIATKA PLAŻOWA                 DZ   i CH         Final

Jeden turniej, zgloszenia do OSiR Opalenica  

 

 

16.

CZW 27.02.2014

Hala Nałęcz, Szamotuły,ul. Mickiewicza

SIATKA   DZ    Final

Jeden turniej , zgłoszenia do OSiR Opalenica

 

 

17.

PT   28.02.2014

Gim. N. Tomyśl os. Północ

SIATKA    CH    Final

Jeden turniej , zgłoszenia do OSiR Opalenica    

 

 

18.

12.05.2014 zmiana na 14.05 śr

Orlik Opalenica, ul. Gimnazjalna

PN      CH     Final

Jeden turniej , zgłoszenia do OSiR Opalenica

  Zakaz gry w obuwiu typu korki i lanki!

 

19.

PT    16.05.2014

Poznań OLIMPIA

LA   MISTRZOSTWA INDYWIDUALNE         DZ i CH

Po 3 najlepszych z zaw. powiatowych oraz po 2 sztafety . Zgloszenia do OSiR Opalenica 

  REGULAMIN

  Wyniki Rejon Poznań

 

WSCHÓD

i

ZACHÓD