KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH POZNAŃ TEREN ZACHÓD

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 

Wszystkie zawody zaczynają się o godz. 10.00!

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY/POWIATY

KOMUNIKATY

  1.  

PT   27.09.2013

Poznań Olimpia

LA   MISTRZOSTWA  INDYWIDUALNE            DZ i CH

Po 3 najlepszych z zaw. powiatowych oraz po 2 sztafety.Zgloszenia do OSiR Opalenica 

 

  WYNIKI:

 

PT ZACHÓD

 

PT WSCHÓD

  1.  

CZW  21.11.2013

Pow. Oborniki, Objezierze hala sportowa

TS     DRUŻYNOWO        DZ   i CH

Po 2 drużyny z powiatu. Zgloszenia do  OSiR Opalenica  

 

  KOMUNIKAT

  1.  

PT    15.11.2013

Oborniki, Centrum Sportu

PR       DZ      Final

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica 

 

 

  KOMUNIKAT

  1.  

PT   15.11.2013

PR        CH     Final

Jeden turniej zgloszenia do OSiR Opalenica 

 

  1.  
 

Do  15.11 2013

UNIHOKEJ  DZ i CH

Wg osobnego planu

 

 

  1.  

ŚR   4.12.2013

Hala OSIR Międzychód

PN Halowa           Finał

Mistrzowie powiatu - jeden turniej

 

 

7.
 

ŚR    22.01.2014

OSIR Opalenica

KOSZ     DZ    1/2F gr.A

Pow. Nowy Tomyśl         Pow. Grodzisk               Pow. Oborniki

 

  KOMUNIKAT

8.
 

ŚR    22.01.2014

OSIR Międzychód

KOSZ     DZ    1/2F gr.B

Pow. Miedzychód       Pow.Szamotuły              Pow. Poznań

 

 KOMUNIKAT

9.

WT   28.01.2014

Zwycięzca gr. A

KOSZ     DZ     Final

A1 - B2 , A2 - B1  przegrani o 3 msce zwyciezcy o 1 msce

 

 KOMUNIKAT

10.

PON 20.01.2014

OSIR Międzychód

KOSZ    CH     1/2F gr.A

Pow. Miedzychód           Pow Poznań                  Pow. Grodzisk

 

 

11.

PON 20.01.2014

OSIR Opalenica

KOSZ     CH     1/2F gr.B

Pow. Nowy Tomysl         Pow. Szamotuły      Pow.Oborniki

 

 

12.

ŚR   29.01.2014

Zwycięzca gr. A

KOSZ     CH      Final

A1 - B2 , A2 - B1 przegrani o 3 msce zwyciezcy o 1 msce

 

 

13.

ŚR   12.03.2014

Hala Nałęcz, Szamotuły,ul. Mickiewicza

SIATKA     DZ    Final

Jeden turniej , w grupach a póżniej    A1-B2 , B1-A2  przegrani o 3 msce zwyciezcy o 1 msce

 

 

14.

13.03.2014 zmiana terminu na 17.03.2014 (poniedziałek)

Hala Gimnazjum Os. Północ, Nowy Tomyśl

SIATKA     CH    Final

Jeden turniej w grupach a póżniej    A1-B2 , A2-B1  przegrani o 3 msce zwycięzcy o 1 msce

 

 

15.

do   9.03.2014

BADMINTON DZ I CH

Wg osobnego planu

   
16.

CZW 20.03.2014

WRONKI ZS1

godz. 10:00

AEROBIC GRUPOWY

Do 3 zespołów z powiatu ,zgłoszenia do OSiR Opalenica

   

17.

CZW  29.05.2014

Zbaszyń plaża Łazienki

SIATKA PLAZA DZ i CH

Jeden turniej po dwa zespoly z powiatu , zgloszenia do OSiR Opalenica 

   

18.

WT   15.04.2014

ZS Pniewy, ul. Wolności

PN          CH     Final

Jeden turniej , zgłoszenia do OSiR Opalenica

 

 

 

ORGANIZATORZY POWIATOWI REJONU POZNAŃ – TEREN ZACHÓD:

 

       

 

 

 

 

 

 

POW.SZAMOTULY                    Roman WIŚNIEWSKI tel. 0-61 292-16-14  kom.0-605-823-771 email: rowis6@wp.pl

 

POW.MIĘDZYCHÓD               Ireneusz SOCHACKI       tel. 601-755-269   

 

POW.NOWY TOMYŚL                Jarosław MLECZAK   tel.0-61 442-24-68  kom.0605-513-674 email: jamasportur@plusnet.pl

 

POW.OBORNIKI   

         Tadeusz Ratajczak kom. 0 604 666 654 email: tadeusz_ratajczak@wp.pl

 

 

POW.POZNAŃ                            SPG - RAUK Iwona i Anna email:rauk5@interia.pl, tel.(61) 817-00-53   

                                                      GIM - GULCZ Paweł email:pawel.gulcz@mosina.wokiss.pl, tel. (61) 813-29-03  

                                                       SP - HADRYCH Marek email:m1974a@go2.pl, kom. 501 761 590

 

 

POW.GRODZISK WLKP             Grzegorz STERCZAK tel.0-61 444-01-12 kom.0509-953-283   email: hala@pgw.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

KOORDYNATOR REJONOWY:    Krzysztof MĄDRY  tel/fax 0-61 44-75-190 kom.0604-404-271   e-mail: osir@opalenica.com

 

 

kalendarz oraz wyniki rozegranych zawodów na stronie www.osir.opalenica.com  w zakladce MKS