KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH POZNAŃ - TEREN ZACHÓD

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

GIMNAZJA

WSZYSTKIE ZAWODY ZACZYNAJĄ SIĘ O GODZ. 10.00 !

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

1.

PO    17.11.14    pow.  szamotuły, hala Ostroróg
TS DR DZ + CH                      

 

razem dz + ch

 Dziewczęta:

1Msce: Gimnazjum w Rokietnicy

2 msce: Gimnazjum w Ostrorogu
3 msce: Gimnazjum Ruchocice
4 msce: Gimnazjum w Nowym Tomyślu

Chłopcy:
1 Msce: Gimnazjum nr 2 Luboń
2 msce: Gimnazjum Lwówek
3 msce: Gimnazjum Grodzisk Wlkp.
4 msce: Gimnazjum Ostroróg

2.

CZW 20.11.14   Hala Gimnazjum w N. Tomyślu
BADMINTON DZ+CH           

 

 

 Wyniki dziewcząt:
1m Gimnazjum Baranowo – awans do Finału Wielkopolski,
2m Gimnazjum Nowy Tomyśl - awans do Finału Wielkopolski,
3m Gimnazjum Paczkowo,
4m Gimnazjum Boruja Kościelna


Wyniki chłopców
1m Gimnazjum Baranowo – awans do Finału Wielkopolski,
2m Gimnazjum Nowy Tomyśl - awans do Finału Wielkopolski,
3m Gimnazjum Lwówek,
4m Gimnazjum Paczkowo

3.

CZW 27.11.14    Hala OSIR Opalenica
PN HALA                                

 

 

 1m ZS Pobiedziska – awans do Finału Wielkopolski,
2m ZS 1 Wronki,
3m Gimnazjum Opalenica,
4m Gim 1 Oborniki,

4.

5.03.15    BUK OSIR
PR DZ                                      

 

jeden turniej

 1m Gimnazjum w Buku,
2m Gimnazjum w Konojadzie,
3m Gimnazjum w Michorzewie

5. 6.03.15    Oborniki 
PR CH                                     
  jeden turniej

1m Gimnazjum 1 Oborniki – awans do Finału Wielkopolski,
2m Gimnazjum Zalasewo,
3m Gimnazjum Wąsowo,
4m Gimnazjum Konojad.

6.

WT   3.03.15     GR. A Lwówek OSIR
KOSZ DZ        1/2F                  

 

pow. nowotomyski+grodziski+obornicki

 

7. WT   4.03.15     GR  B Swarzędz, hala sportowa
KOSZ DZ        1/2F                  
  pow. poznań+szamotuły + międzychód  
8. ŚR     4.03.15     GR .A pow. Międzychód
KOSZ CH         1/2F                
  międzychód+oborniki+poznań  
9. ŚR     4.03.15     GR. B GHS-Grodziska Hala Sportowa
KOSZ CH         1/2F                
  grodzisk+nowotomyski+szamotuły  
10. CZW 12.03.15      zwycięzca gr. A ZS WIELICHOWO
KOSZ DZ           F                   
     
11. PT    13.03.15      zwycięzca gr. A
KOSZ CH           F                    
     
12. WT   17.03.15      pSzamotuły, hala Nałęcz ul. Mickiewicza 
PS    DZ                                    
  – jeden turniej  
13. ŚR    18.03.15      Gimnazjum Nowy Tomyśl
PS    CH                                    
  – jeden turniej

1m Gim Nowy Tomyśl,
2m Gim Chrzypsko Wielkie,
3m Gim 2 Murowana Goślina,
4m Gim Parkowo,
5-6m Gim Pniewy, Gim Grodzisk Wlkp.

14. WT    24.03.15  
AEROBIC
  Strefa, zgłoszenia do SZS  
15. CZW  16.04.15    Zbąszyń hala Zbąszynianka
UNIHOKEJ  DZ                      
  jeden turniej   
16. 17.04.15 zmiana na 16.04.2015, godz. 9.30 sala gimnazjum w Baranowie
UNIHOKEJ  CH                        
  jeden turniej 

1m Gimnazjum Baranowo – awans do Finału Wielkopolski,
2m Gimnazjum Nowy Tomyśl,
3m Gimnazjum Granowo,
4m Gimnazjum Obrzycko.

17. PT      15.05.15     Michorzewo Orlik
PN na ORLIKU                       
     
18. ŚR      20.05.15      
LA  DZ + CH                           
 

REGULAMIN

PROGRAM MINUTOWY

19. CZW   28.05.15    Zbąszyń - Plaża LAZIENKI
PS PLAŻA   DZ + CHŁ             
   
20. ŚR 3.06.2015 Opalenica - boisko Orlik Street Ball CHŁ    

 

 

© - 2014
SZS „WIELKOPOLSKA” ®