KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH
POZNAŃ TEREN ZACHÓD

 IGRZYSKA DZIECI

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Wszystkie zawody rozpoczynają się o godz.10.00

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICTWO

KOMUNIKATY

1.      1.

 

Pon 20.11.17

 

Hala Objezierze

 

TS DR DZ + CH

 

 

komunikat organizacyjny chłopców

komunikat organizacyjny dziewcząt

 

wyniki chłopców

wyniki dziewcząt

2.      2.

 

23.11.17 zmiana na 22.11

 

Puszczykowo Hala

 

BADMINTON DZ + CH

 

 

komunikat organizacyjny chłopców

komunikat organizacyjny dziewcząt

 

wyniki chłopców

wyniki dziewcząt

3.

 

PT 24.11.17

 

Oborniki Hala ul. Obrzycka

 

PN HALA

 

 

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy

4.

 

Wt 28.11.17

 

pow. nowotomyski

 

UNIHOKEJ DZ

 

 

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy

5.

 

Sr 7.12.17

 

pow. nowotomyski

 

UNIHOKEJ CH

 

 

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy
6.

 

Pon 12.03.18

 

- pow. poznański - jeden turniej

 

PR DZ

 

 

komunikat organizacyjny komunikat końcowy

7.

 

Wt 13.03.18

 

Oborniki Hala ul. Obrzycka - jeden turniej

 

PR CH

 

 

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy

8.

 

Wt 27.03.18

 

pow. szamotulski - jeden turniej

 

PS DZ

 

 

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy

9.

 

Sr 28.03.18

 

pow. nowotomyski - jeden turniej

 

PS CH

 

 

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy

10.

 

strefa Leszno - do 18.03.2018 - ustala SZS Wlkp

 

 

AEROBIC

 

 

 

11.

 

Śr 21.03.18

 

KOSZ DZ 1/2 F

 

 

 

GR. B pow. obornicki + poznański + szamotulski

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy

12.

 

WT 20.03.18

 

 

KOSZ DZ 1/2 F

 

 

GR. A pow.nowotomyski +grodziski+międzychód

komunikat organizacyjny

 

13.

 

Pon 9.04.18

 

Zwycięzca GR A

 

KOSZ DZ

Finał

 

 

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy

14.

 

Czw 22.03.18

 

 

KOSZ CH 1/2 F

 

 

GR. B

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy

15.

 

Czw 21.03.18

 

KOSZ CH 1/2F

 

 

 

GR. A

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy

16.

 

11.04.18

 

Zwycięzca gr. A

 

KOSZ CH FINAŁ

 

 

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy

17.

 

Śr 18.05.18

 

Kamieniec k. Grodziska Wlkp

 

4-BÓJ LA DZ+ CH

 

 

komunikat organizacyjny

 

18.

 

 

 

 

 

 

19.

         

 

20.

 

 

 

 

 

 

 

 Pliki w formacie *.pdf można odczytać w programie Adobe

 Reader