XX WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

patronat honorowy:

 

Marszałek województwa wielkopolskiego          wielkopolski kurator oświaty

marek woźniak                          Elżbieta leszczyńska

 

 

REJON POZNAŃ TEREN ZACHÓD

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

XX IGRZYSK DZIECI

ROK SZKOLNY 2018/2019

 


LP


NAZWA ZAWODÓW


DATA


MIEJSCE


KOMUNIKAT ORGANIZA-
CYJNY


KOMUNIKAT KOŃCOWY

1.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt

Czw 8.11.18

Hala Objezierze

komunikat organizacyjny

wyniki

2.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym  chłopców

Czw 8.11.18

Hala Objezierze

komunikat organizacyjny

wyniki

3.


Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

ŚR 14.11.18

pow. szamotulski

komunikat organizacyjny

wyniki

4.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt

 

26.11.18

 

Nowy Tomyśl - Hala SP 3

 

komunikat organizacyjny

 

wyniki

5.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie chłopców

 

26.11.18

 

Nowy Tomyśl - Hala SP 3

 

komunikat organizacyjny

 

wyniki

6.


Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt
 

 

ŚR 28.11.18

 

pow. nowotomyski

 

komunikat organizacyjny

 

7.


Mistrzostwa w unihokeju chłopców

 

Czw 29.11.18

pow. nowotomyski

 

 

komunikat organizacyjny

 

8.


Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

 

Pon 18.03.19

 

pow. poznański - jeden turniej

 

 

9.


Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

 

Wt 19.03.19

 

pow. obornicki - jeden turniej

 

 

10.


Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt

Śr 27.03.19

pow. szamotulski - jeden turniej

11.


Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

Czw 28.03.19

pow. nowotomyski - jeden turniej

12.


Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

 

1/2 Finału Grupa A

Czw 21.03.19

 

gosp- pow.nowotomyski +grodziski+międzychód

 

 

   

1/2 Finału grupa B

Czw 21.03.19

gosp.- pow. obornicki + poznański + szamotulski

   
    Finał

Śr 3.04.19

Zwycięzca GR A

   

13.


Mistrzostwa w koszykówce chłopców

 

1/2 Finału grupa A

Pt 22.03.19

 

gosp. -pow. grodzisk+poznań + międzychód

 

 

   

1/2 Finału grupa B

Pt 22.03.19

gosp.-pow.n.tomyśl+oborniki+ szamotuły

   
   

Finał

Czw 4.04.19

Zwycięzca GR. A

   

14.


Mistrzostwa w czwórboju lekkoatletycznym dz. i chł.

 

Czw 16.05.19

 

Zbąszyń

 

 

15.


Mistrzostwa w trójboju lekkoatletycznym dz. i chł.

 

maj 2019

 

msce do ustalenia

 

 

 

 

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ:

 

image001.png