XX WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

patronat honorowy:

 

Marszałek województwa wielkopolskiego          wielkopolski kurator oświaty

marek woźniak                          Elżbieta LESZCZYŃSKA

 

 

 

REJON POZNAŃ TEREN ZACHÓD

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

XX IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2018/2019

 


LP


NAZWA ZAWODÓW

DATA


MIEJSCE


KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY


KOMUNIKAT KOŃCOWY

1.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt

 

Czw 15.11.18

 

Ostroróg pow. szamotulski

 

komunikat organizacyjny

 

wyniki

2.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym chłopców

Czw 15.11.18

 

 

Ostroróg pow. szamotulski

 

komunikat organizacyjny

 

wyniki

3.


Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

 

Śr 21.11.18

 

Gim. w Rakoniewicach

 

komunikat organizacyjny

 

wyniki

4.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt

 

Pt 26.11.18

 

Hala SP-3 w N. Tomyślu

 

komunikat organizacyjny

 

wyniki

5.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie chłopców

 

Pt 26.11.18

 

Hala SP-3 w N. Tomyślu

 

komunikat organizacyjny

wyniki 

6.


Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

 

Pt 16.11.18

 

pow. nowotomyski

 

komunikat organizacyjny

 

wyniki

7.


Mistrzostwa w unihokeju chłopców

 

Pon 20.11.18

 

pow. nowotomyski

 

komunikat organizacyjny

 

wyniki

8.


Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

 

Pon 25.03.19

 

pow. poznański – jeden turniej

 

 

9.


Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

 

Wt 26.03.19

 

pow. obornicki – jeden turniej

 

 

10.


Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt

Wt 12.03.19

 

 

pow. szamotulski – jeden turniej

 

 

11.


Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

 

Śr 13.03.19

 

pow. nowotomyski – jeden turniej

 

 

12.


Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

 

1/2 Finału grupa A

Wt 5.03.19

 

gosp - pow. nowotomyski+grodziski+obornicki

 

 

   

12/ Finału grupa B

Wt 5.03.19

gosp - pow. poznań+szamotulski + międzychodzki

   
    Finał

Pon 18.03.19

zwycięzca gr. A

   

13.


Mistrzostwa w koszykówce chłopców

  1/2 Finału grupa A

6.03.19

 

gosp - pow. nowotomyski+obornicki+międzychód

 

 

   

1/2 Finału grupa B

6.03.19

gosp - pow. grodziski+szamotulski+poznański

   
   

Finał Wt 19.03.19

zwycięzca gr. A

   

14.


Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dz. i chł.

 

PT 17.05.19

 

msce do ustalenia

 

 

15.


Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców

 

Wt 14.05.19

 

pow. nowotomyski

 

 

16.


Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dziewcząt

Czw 23.05.19

 

 

pow.szamotuły

 

 

17.


Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej chłopców

Pt 24.05.19

 

 

pow.nowotomyski

 

 

 

 

 

 

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ:

image001.png