XXI WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

patronat honorowy:

 

Marszałek województwa wielkopolskiego          wielkopolski kurator oświaty

marek woźniak                          Elżbieta leszczyńska

 

 

REJON POZNAŃ TEREN ZACHÓD

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

XXI IGRZYSK DZIECI

ROK SZKOLNY 2019/2020

 


LP


NAZWA ZAWODÓW


DATA


MIEJSCE


KOMUNIKAT ORGANIZA-
CYJNY


KOMUNIKAT KOŃCOWY

1.

TS DR DZ + CH                     

Śr    4.12.19    

Hala  Objezierze

komunikat organizacyjny

chłopcy i dziewczęta

wyniki dziewcząt

wyniki chłopców

2.

BADMINTON DZ + CH        

Czw  22.11.19   

Lwówek, hala OSIR

komunikat organizacyjny

wyniki

3.

PN HALA                               

Pt    17.01.20   

Oborniki, hala sportowa, ul. Obrzycka 88

komunikat organizacyjny

wyniki

4.

UNIHOKEJ     DZ

Czw    18.11.19      

Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, ul. Mostowa 10

komunikat organizacyjny 

 

wyniki

5.

UNIHOKEJ     CH

    Pt  15.11.19       

  SP 3 Nowy Tomyśl, os. Północ 25

komunikat organizacyjny 

 wyniki

6.

PR  DZ                              

 Wt  25.02.20     

pow. poznański   -  jeden turniej 

 

 

7.

PR CH

        Śr    26.02.20    

 

pow. obornicki  - jeden turniej

 

komunikat organizacyjny

 

wyniki

8.

PS  DZ

  Czw   26.03.20   

  pow.  szamotulski   -  jeden turniej

 

 

9.

PS  CH

      Pt    27.03.20     

  pow. nowotomyski  - jeden turniej

 

 

10.

AEROBIC

 marzec 2020 

strefa Leszno - ustala SZS Wlkp.

 

 

11.

KOSZ  DZ    

     1/2 F    Wt    03.03.20  GR.B 

gosp.- pow. międzychodzki+obornicki + poznański

 

 

12.

KOSZ  DZ    

     1/2 F    Wt  06.03.20  

  GR. A gosp- pow.nowotomyski  +grodziski+szamotulski

 

komunikat organizacyjny

 

wyniki

  13.

KOSZ  DZ    

    Finał     Pon     16.03.20                 

Zwycięzca GR A   

 

 

14. 

KOSZ CH    

       1/2F      Śr  04.03.20    

GR. A  gosp. -pow. Międzychód+poznań+grodzisk   

komunikat orgnizacyjny

wyniki

15.

KOSZ CH    

      1/2F      Śr  04.03.20     

  GR. B gosp.-pow.n.tomyśl+oborniki+ szamotuły

 

komunikat organizacyjny

 

wyniki

16. 

KOSZ CH    

     Finał    Wt   17.03.20       

             Zwycięzca GR. A

 

 

17. 

4-BÓJ   LA  DZ+ CH       

       Pon     18.05.20    

Szamotuły       

 

 

18.

3-BÓJ   LA  DZ + CH            

  Wt       26.05.20      

  Zbąszyń

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ:

 logo_msit_wlkp.png