XXI WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

patronat honorowy:

 

Marszałek województwa wielkopolskiego          wielkopolski kurator oświaty

marek woźniak                          Elżbieta LESZCZYŃSKA

 

 

 

REJON POZNAŃ TEREN ZACHÓD

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

XXI IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2019/2020

 


LP


NAZWA ZAWODÓW

DATA


MIEJSCE


KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY


KOMUNIKAT KOŃCOWY

1.

TS DR  DZ  + CH                    

  PT  06.12.20   

  Ostroróg pow. szamotulski

  komunikat organizacyjny

dziewcząt i chłopców

  wyniki dziewcząt

 

wyniki chłopców

2.

BADMINTON DZ+CH          

Czw    22.11.20    

  Lwówek hala OSIR

  komunikat organizacyjny

  wyniki

3.

PN HALA                                 

  Śr      15.01.20    

  Hala Widowiskowo-Sportowa w Rakoniewicach, ul. Nowotomyska 3

 

komunikat organizacyjny

 

wyniki

4.

UNIHOKEJ   DZ                       

  Śr.     20.11.19   

  Hala Zbąszyń, Mostowa 10a

 

komunikat organizacyjny

 

wyniki

5.

UNIHOKEJ   CH                       

  Śr    20.11.19    

  Hala Zbąszyń, Mostowa 10a

  komunikat organizacyjny

 

wyniki

6.

PR DZ                                     

  Czw      19.03.20    

  pow. poznański  – jeden turniej

 

 

7.

PR CH

  Pt       20.03.20      

  pow. obornicki   – jeden turniej

 

 

8.

KOSZ DZ  

  1/2F      Czw    12.03.20    

  GR. A  - gosp -  pow. nowotomyski+grodziski+obornicki

 

 

9.

KOSZ DZ  

  1/2F      Czw    12.03.20    

  GR. B  - gosp -  pow. poznań+szamotulski + międzychodzki

 

 

10.

KOSZ CH     

1/2F     Pt    13.03.20      

  GR .A -  gosp -  pow. nowotomyski+obornicki+szamotuły

 

 

11.

KOSZ CH     

  1/2F     Pt    13.03.20    

  GR. B – gosp - pow. międzychód+poznański+grodziski

 

 

12.

KOSZ DZ           

  Finał         Śr     01.04.20       

  zwycięzca gr. A

 

 

  13.

KOSZ CH          

Finał         Czw   02.04.20       

zwycięzca gr. A

 

 

  14.

PS    DZ                                

Wt   24.03.20          

-   pow.  szamotulski   – jeden turniej

 

 

15.

PS    CH                               

  Śr    25.03.20         

  pow. nowotomyski – jeden turniej

 

 

 

16.

LA Drużynowa liga              

zgłoszenia do 30.04.2020 do SZS Wielkopolska

 

 

 

17.

PN na ORLIKU                     

Pt  08.05.20        

pow.  nowotomyski

 

 

18.

PS PLAŻA DZ

  Wt     19.05.20        

  pow. szamotuły

 

 

19.

PS PLAŻA CH

  Śr      20.05.20         

  pow. Nowotomyski

 

 

20.

PN   DZ

cztery strefy – zgłoszenia do SZS Wielkopolska 

 

 

 

21.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ:

 logo_msit_wlkp.png