XXI WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

patronat honorowy:

 

Marszałek województwa wielkopolskiego          wielkopolski kurator oświaty

marek woźniak                          Elżbieta LESZCZYŃSKA

 

 

REJON POZNAŃ TEREN ZACHÓD

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

XXI LICEALIADY

ROK SZKOLNY 2019/2020

 


LP


NAZWA ZAWODÓW


DATA


MIEJSCE


KOMUNIKAT ORGANIZA-
CYJNY


KOMUNIKAT KOŃCOWY

1.

LA Dziewcząt i Chłopców

Rzut jesienny

 

11.10.2019

 

Stadion LA, Poznań, ul. Warmińska

 

komunikat organizacyjny

 

wyniki

2.

TS DR          DZ

             05.12.19         

  hala Objezierze

  komunikat organizacyjny

 

wyniki

3.

TS DR          CH

             05.12.19             

 

hala Objezierze

 

komunikat organizacyjny

 

wyniki

4.

PR               DZ  

               5.12.19    

Grodziska Hala Sportowa, ul. Żwirki i Wigury 2A 

 

komunikat organizacyjny

 

wyniki

5.

PR               CH  

 Czw           28.11.19    

Hala w Obornikach ul. Obrzycka 88

  komunikat orgniazacyjny

 

wyniki

6.

PN       HALA                    

Czw          16.01.20            

Hala OSiR w Pniewach, ul. Wolności 20

  komunikat organizacyjny

 

wyniki

7.

UNIHOKEJ  DZ i  CH              - strefa  -     do 11.19      ustala SZS Wlkp

8.

BADMINTON DZ + CH          - strefa -      do 11.19      ustala SZS Wlkp

9.

KOSZ  DZ     

1/2F         Wt      18.02.20    

 

Gr A –Hala OSIR Opalenica, ul. Gimnazjalna 1

 

komunikat organizacyjny

 

wyniki

10.

KOSZ  DZ  

1/2F         Wt      18.02.20    

 

Gr B – hala Pniewy, ul. Wolności 20

 

komunikat organizacyjny

 

wyniki

  11.

KOSZ   CH     1/2F   17.02.20    Gr.B  - Hala w Sierakowie przy szkole podstawowej komunikat organizacyjny wyniki

  12.

KOSZ   CH     1/2F       Śr     19.02.20    Gr.A  - hala OSIR w Pniewach, ul wolności 20 komunikat organizacyjny wyniki

13.

KOSZ    DZ                

Finał        Czw    27.02.20               

 

zwycięzca gr. A

 

komunikat organizacyjny

 

komunikat koncowy

14.

KOSZ    CH                

Finał        Pt    28.02.20               

zwycięzca gr. A 

 

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy

15.

AEROBIC                                 

strefa   Leszno -  marzec 20120   

ustala SZS Wlkp 

 

 

16.

PS      DZ                      

       9.03.20                     

 

pow.  szamotulski – jeden turniej

 

komunikat organizacyjny

 

wyniki

17.

PS      CH                      

Śr         11.03.20                      

 

pow. nowotomyski – jeden turniej

 

 

18.

PN  ORLIK                  

 PT      17.04.20                    

pow. szamotulski 

 

 

19.

KOSZ  3x3  DZ           

Wt        12.05.20                     

Opalenica  - boisko ORLIK 

 

 

20. KOSZ  3x3 CH              Śr          13.05.20                    Międzychód    
21. PS  PLAŻA           DZ  Czw     21.05.20                   pow. szamotulski    
22. PS  PLAŻA           CH  Pt       22.05.20                   pow. nowotomyski    

23.

LA    liga szkolna  II rzut wiosna

zgłoszenia do SZS Wielkopolska 

 

 

 

 

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ:

 logo_msit_wlkp.png