REJON POZNAŃ TEREN ZACHÓD

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

XXII IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2020/2021

W związku z sytuacją epidemiczną kalendarz może ulec zmianie.

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian
po określeniu kalendarza roku szkolnego

 

LP


NAZWA ZAWODÓW

DATA


MIEJSCE


KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY


KOMUNIKAT KOŃCOWY

1.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt

 24.11.2020

N. Tomyśl    

 

 

2.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie chłopców

24.11.2020 

N. Tomyśl    

 

 

3.


Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

 16.11.2020        

 pow. nowotomyski

 

 

4.


Mistrzostwa w unihokeju chłopców

 17.11.2020        

pow. nowotomyski

 

 

5.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt

3.12.2020 

Ostroróg pow. szamotulski 

 

 

6.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym chłopców

3.12.2020 

Ostroróg pow. szamotulski 

 

 

7.


Mistrzostwa w piłce nożnej halowej

  12.01.2021        

pow. grodziski 

 

 

8.


Mistrzostwa
w piłce ręcznej dziewcząt

 24.03.2021        

pow. poznański   

 

 

9.


Mistrzostwa
w piłce ręcznej chłopców

 25.03.2021       

pow. obornicki    

 

 

10.


Mistrzostwa
w piłce siatkowej dziewcząt

 

8.03.2021  

pow.  szamotulski 

 

 

11.


Mistrzostwa
w piłce siatkowej chłopców

 9.03.2021  

pow. nowotomyski  

 

 

12. 1/2 Mistrzostw w koszykówce dziewcząt gr. A 2.02.2021 gosp - pow.n.tomyśl+grodzisk+oborniki    
13. 1/2 Mistrzostw w koszykówce dziewcząt gr. B 2.02.2021 gosp - pow.poznań+szamotuły+międzychód    

14.


Finał Mistrzostw w koszykówce dziewcząt

18.03.2021             

-   zwycięzca gr. A 

 

 

15. 1/2 Mistrzostw w koszykówce chłopców gr. A 3.02.2021    gosp -  pow. n.tomyśl+oborniki+szamotuły    
16. 1/2 Mistrzostw w koszykówce chłopców gr. B 3.02.2021    gosp - pow. międzychód+grodzisk+poznań    

17..


Finał Mistrzostw w koszykówce chłopców

19.03.2021             

 

-   zwycięzca gr. A

 

 

18.


Szkolna
Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dziewcząt i 
chłopców

strefa

strefa

strefa

strefa

19.


Mistrzostwa
w piłce nożnej dziewcząt/chłopców

strefa

strefa

strefa

strefa

20.


Mistrzostwa
w piłce nożnej na Orliku

 

7.05.2021  

pow .  nowotomyski 

 

 

21.


Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dziewcząt

20.05.2021   

pow.szamotuły        

 

 

22.


Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej chłopców

 21.05.2021   

pow.nowotomyski