REJON POZNAŃ TEREN ZACHÓD

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

XXII LICEALIADY

ROK SZKOLNY 2020/2021

W związku z sytuacją epidemiczną kalendarz może ulec zmianie.

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian
po określeniu kalendarza roku szkolnego

 


LP


NAZWA ZAWODÓW


DATA


MIEJSCE


KOMUNIKAT ORGANIZA-
CYJNY


KOMUNIKAT KOŃCOWY

1.


Szkolna Liga lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców

16.10.2020r. (piątek), godz. 11.00                      

Stadion Lekkoatletyczny im J. Szczepańskiego ul. Kórnicka 20 63-000 Środa Wlkp.

komunikat organizacyjny 

oświadczenie dla zawodnika

wzór zgłoszenia

 

2. Szkolna Liga lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców II rzut- wiosna  msce do ustalenia    

3.


Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie dziewcząt i chłopców

Strefy do 21.11.2020

strefa

strefa

strefa

4.


Mistrzostwa
w unihokeju
dziewcząt i chłopców

Strefy do 21.11.2020

strefa

strefa

strefa

5.


Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dziewcząt

27.11.2020                     

msce do ustalenia 

 

 

6.


Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym chłopców

27.11.2020                     

msce do ustalenia 

 

 

7.


Mistrzostwa
w Piłce Ręcznej dziewcząt

30.11.2020  

GHS Grodzisk Wlkp 

 

 

8.


Mistrzostwa
w Piłce Ręcznej chłopców

2.12.2020  

Oborniki  ul. Obrzycka 88  

 

 

9.


Mistrzostwa

 w piłce nożnej halowej

14.01.2021                                

pow.  szamotuły 

 

 

10. 1/2 Mistrzostw
w Koszykówce dziewcząt gr. A
2.03.2021   -gosp  pow.n.tomysl+grodzisk+oborniki    
11. 1/2 Mistrzostw
w Koszykówce dziewcząt gr. B
2.03.2021   gosp. pow.szamotuły+poznań+międzychod    

12..


Finał Mistrzostw
w Koszykówce dziewcząt

 

16.03.2021         

 

zwycięzca gr. A

 

 

13. 1/2 Mistrzostw
w Koszykówce chłopców gr. A
3.03.2021 gosp - pow. międzychód+poznań+oborniki    
14. 1/2 Mistrzostw
w Koszykówce chłopców gr. B
3.03.2021 gosp - pow. szamotuły+n.tomyśl+grodzisk    

15.


Finał Mistrzostw
w Koszykówce chłopców

 17.03.2021         

zwycięzca gr. A 

 

 

16. Mistrzostwa w Aerobicu strefa   Leszno ustala SZS Wlkp    

17.


Mistrzostwa
w Piłce Siatkowej dziewcząt

11.03.2021            

pow.  szamotulski

 

 

18.


Mistrzostwa
w Piłce Siatkowej chłopców

 

12.03.2021           

 

pow. nowotomyski

 

 

19.


Mistrzostwa
w Piłce Nożnej Orlik

20.04.2021              

pow. szamotulski 

 

 

20.


Mistrzostwa w koszykówce 3x3 dziewcząt

12.05.2021 

Opalenica - Boisko ORLIK 

 

 

21.


Mistrzostwa w koszykówce 3x3 chłopców

 13.05.2021           

 

Międzychód

 

 

22.


Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej dziewcząt

 24.05.2021           

pow. szamotulski 

 

 

23.


Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej chłopców

 25.05.2021         

pow. nowotomyski