- DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH -

- USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĄ -

                                                                                                                     

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH POZNAŃ - TEREN ZACHÓD

W ROKU  SZKOLNYM 2007/2008

GIMNAZJA

 

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

 

 

  1.  

22.11.07

 

Oborniki Plywalnia

 

PLYWANIE     DZ I CH

 

Dziewczęta

1m GIM 1 Oborniki

2m GIM 2 Swarzędz

3m GIM Sieraków

Chłopcy

1m GIM 2 Swarzędz

2m GIMSieraków

3mGim 3 Szamotuły

Po 2 drużyny z      powiatu  zgloszenia do 19.11.07 do OSiR Opalenica        

 

 

 

 

Komunikat

 

 

  1.  

27.11.07 

 

N.Tomyśl Gimnazjum Os.Pólnoc

BADMINTON   DZ I CH

 

Po 2 drużyny z    powiatu               zgloszenia do 23.11 do OSiR Opalenica

 

 

 

  1.  

29.02.08 

 

Pow.Poznan  Hala KS Unia Swarzędz

AEROBIC GRUPOWY

 

 

Do 3 drużyn z  powiatu. Zgloszenia  do 26.02 do OSiR Opalenica

 

Komunikat

 

 

  1.  

17.03.08 

 

Pow.Szamotuly  Gim.Biezdrowo

 

TENIS STOLOWY       DZ  drużynowo

 

1m G. Pecna

2m G. Bolewice

3m G. 2 Oborniki

4m G. Biezdrowo

Po 2 drużyny z powiatu  zgloszenia do 12.03.08 do OSiR Opalenica   

 

Komunikat

 

 

  1.  

18.03.08   

 

Pow.Szamotuly   Gim.Biezdrowo

 

TENIS STOLOWY       CH   drużynowo

 

1m G.Opalenica

2m G.Ostroróg

3m G. Oborniki

4m G,Granowo

Po 2 drużyny z powiatu  zgloszenia do 12.03.08 do OSiR Opalenica     

 

Komunikat

 

 

  1.  

4.03.08    

 

Pow.Poznań     ZS Gultowy ul.Sredzka 8

UNIHOKEJ    DZ         Final

 

Jeden turniej

Gim. Gultowy 1m

G.Herb.Wronki 3m

G.Wąsowo   2m

 

 

Komunikat

 

 

  1.  

5.03.08

 

Gim. N.Tomyśl Os Pólnoc

UNIHOKEJ    CH         Final

Jeden turniej

Gim.Gultowy 1m

G.N.Tomyśl   2m

ZS Chrzypsko  3m

G.Herb. Wronki 4m

 

 

 

 

 

 

  1.  

7.04.08  

Pow.Poznań   Hala w Buku

PR     DZ     Final

 

Jeden turniej

G.Zbąszyń 3m

G.Buk 1m

G.Konojad  2m

 

 

Komunikat

 

 

  1.  

8.04.08    zmiana na 9.04

Pow.Grodzisk   Gimnazjum Wielichowo

PR      CH    Final

 

Jeden turniej

G.Buk  1m

G.Wielichowo  2m

G.Opalenica  3m

G.Wronki Herb  4m

 

 

Komunikat

 

 

  1.  

 

 

TENIS STOLOWY DZ indywidualnie

 

 

Po 2 osoby z powiatu zgloszenia bezpośrednio do finalu WLKP

 

 

 

  1.  

 

 

TENIS STOLOWY CH  indywidualnie

 

 

Po 2 osoby z powiatu zgloszenia bezpośrednio do finalu WLKP

 

 

 

  1.  

22.01.08  zmiana na 25.01

Miedzychód Hala sportowa

 

KOSZ     DZ   1/2F gr.A

 

G 2 Międzychód 1m

G.Kórnik  2m

ns

Pow.Międzychód   Pow.Poznań      Pow.Oborniki

Komunikat poniżej

 

 

  1.  

22.01.08  

 

Opalenica hala OSiR ul Gimnazjalna1

KOSZ     DZ   1/2F gr.B

 

G.Opalenica 1m

G.Grodzisk  2m

G.Każmierz  ns

Pow.N.Tomyśl      Pow.Grodzisk       Pow.Szamotuly

Komunikat poniżej

 

 

  1.  

21.02.08   

 

Zwycięzca gr.A  Hala Międzychód

KOSZ     DZ    Final

 

1m G.2 Międzychód

2m G.Opalenica

3m G.Kórnik

4m G.Grodzisk

A1 - B2 , A2 - B1  przegrani o 3 msce zwyciezcy o 1 msce

 

Komunikaty

 

 

  1.  

24.01.08   

 

Lwówek Hala sportowa

 

KOSZ     CH   1/2F gr.A

 

G.Lwówek  2m

G.Pniewy  1m

ns

Pow.N.Tomyśl   Pow.Szamotuly     Pow.Oborniki

Komunikat poniżej

 

 

  1.  

24.01.08   

 

Gimnazjum Tarnowo Podgórne

KOSZ     CH   1/2F gr.B

 

G.Tarnowo Pod. 1m

G.Wielichowo  3m

G 2 Międzychód 2m

Pow.Poznań       Pow.Grodzisk   Pow.Miedzychód

Komunikat poniżej

 

 

  1.  

19.02.08 

 

Zwycięzca gr.A  Hala  Pniewy   Ul.Wolnosci 20

KOSZ      CH    Final

 

1m G Pniewy

2m G.Lwówek

3m G.2 Międzychód

4m G.Tarnowo Pod.

A1 - B2 , A2 - B1  przegrani o 3 msce zwyciezcy o 1 msce

 

Komunikaty

 

 

  1.  

22.05.08   zmiana na 27.05

N.Tomyśl Gimnazjum Os.Pólnoc

SIATKA PLAŻOWA DZ            Final

 

Mur. Goślina 1m

N. Tomyśl 2m

Chrzypsko Wielkie 3m

 

 

Komunikat

 

 

  1.  

23.05.08  zmiana na 28.05

N.Tomyśl Gimnazjum Os.Pólnoc

SIATKA PLAŻOWA CH           Final

 

N.Tomyśl 1m

Mur. Goslina 2m

Kwilcz 3 m

 

 

Komunikat

 

 

  1.  

13.03.08  zmiana na12

 

Pow.Poznań G.2 M.Goslina

 

SIATKA   DZ   1/2F gr.A

 

G.Chrzypsko W.3m

G.3 Szamotuly 2m

G.2 M.Goślina  1m

Pow.Poznań   Pow.Szamotuly     Pow.Miedzychód

 

 

 

  1.  

13.03.08 

 

Pow.N.Tomyśl

 

SIATKA   DZ   1/2F gr.B

 

G.N.Tomyśl 1m

G.Rożnowo 2m

G.Granowo 3m

Pow.N.Tomyśl     Pow.Oborniki    Pow.Grodzisk

 

 

 

  1.  

31.03.08   zmiana na 27.03

Zwycięzca gr.A  G. 2 M.Goślina

 

SIATKA   DZ    Final

 

1m M.Goslina

2m N.Tomyśl

3m G.3 Szamotuły

4m G. Rożnowo

A1 - B2 , A2 - B1    przegrani o 3 msce  zwyciezcy o 1 msce

 

Komunikat

 

 

  1.  

14.03.08  zmiana na 13

 

Pow.Poznan   G.2M. Goslina

 

SIATKA   CH  1/2F gr.A

 

G.Chrzypsko W.3m

G.Jablonna  2m

G.2 M.Goslina 1m

Pow.Poznań    Pow.Grodzisk      Pow.Miedzychód

 

 

 

  1.  

14.03.08 

 

Pow.N.Tomyśl

 

SIATKA   CH  1/2F gr.B

 

G.N.Tomyśl 1m

G.2 Rogoźno 2m

G.Pniewy  3m

Pow.N.Tomyśl     Pow.Oborniki     Pow.Szamotuly

 

 

 

  1.  

1.04.08  

 

Zwycięzca gr.A   G.2 M.Goslina

 

SIATKA    CH    Final

 

1m G.N.Tomyśl

2m G.2Murowan G.

3m G.Jablonna

4m G.2Rogoźno

Jeden turniej        A1-B2 , A2-B1  przegrani o 3 msce zwycięzcy o 1msce

 

Komunikat

 

 

  1.  

15.05.08  

 

Pow.Poznań Stadion w Buku

 

PN      CH    1/2F gr.A

 

Gim.Buk

3mGim.2Miedzychód

Gim. Grodzisk

Pow.Poznań     Pow.Międzychód    Pow.Grodzisk

 

 

 

  1.  

15.05.08

 

Pow.N.Tomyśl Stadion w Opalenicy

PN      CH    1/2F gr.B

 

1m Gim.Pniewy

2m G.1 Oborniki

3m Gim. Opalenica

Pow.N.Tomyśl        Pow.Szamotuly      Pow.Oborniki

 

Komunikat

 

 

  1.  

26.05.08 

 

Zwycięzca gr.A

 

PN      CH     Final

 

G. Buk 1m

G. Grodzisk 2m

G. Pniewy 3m

G. 1 Oborniki 4m

A1 - B2 , A2 - B1   przegrani o 3 msce zwyciezcy o1 msce

 

Komunikat

 

 

  1.  

20.05.08  

 

TS OLIMPIA w Poznaniu

 

LA   MISTRZOSTWA INDYWIDUALNE         DZ i CH

 

Wyniki Rejonu:

Poznań Wschód

Poznań Zachód

Po 3 najlepszych z zaw. powiatowych oraz po 3 sztafety  zgloszenia do 16.05

 

 

ORGANIZATORZY POWIATOWI REJONU POZNAŃ – TEREN ZACHÓD:

 

       

 

 

 

 

 

 

POW.SZAMOTULY                     Roman WIŚNIEWSKI tel. 0-61 292-16-14  kom.0-605-823-771

 

POW.MIĘDZYCHÓD                   Wlodzimierz BOROWIAK  tel.0-95 748 24 75/ 748-21-31

 

POW.NOWY TOMYŚL                Jaroslaw MLECZAK   tel.0-61 442-24-68  kom.0605-513-674

 

POW.OBORNIKI   

        Henryk POLASZEK  kom.0608-875-076 email:ziuta@hot.pl  

 

 

POW.POZNAŃ                            Tadeusz RAUK   tel.0-61 817-00-53

 

 

POW.GRODZISK WLKP              Grzegorz STERCZAK tel.0-61 444-01-12 kom.0509-953-283  

 

 

 

 

 

 

 

 

KOORDYNATOR REJONOWY:    Krzysztof MĄDRY  tel/fax 0-61 44-75-190 kom.0604-404-271   e-mail: osir@opalenica.com

 

 

                   kalendarz oraz wyniki rozegranych zawodów na stronie www.osir.opalenica.com  w zakladce MKS

 

© - 2007
Innocent Software
®