- DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH -

- USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĄ -

 

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH POZNAŃ - TEREN ZACHÓD

W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY  SZKOŁY/POWIATY

KOMUNIKATY

  1.  

22.11.07

 

Oborniki Plywalnia

 

PLYWANIE     DZ i CH

 

Dziewczęta

1m SP 3 Obornik

2m SP Koziegłowy

3m SP 1 Szamotuły

Chłopcy

1m SP 3 Oborniki

2m SP Koziegłowy

3m SP Pobiedziska

Po 2 drużyny z powiatu

zgloszenia do19.11.07 do OsiR Opalenica           

 

 

 

     Komunikat

  1.  

27.11.07 

 

N.Tomyśl Gimnazjum Os.Pólnoc

BADMINTON   DZ i CH

 

 

Po 2 drużyny z powiatu            

 

 

  1.  

25.02.08 

 

Pow.Oborniki  Hala sportowa Objezierze

TENIS STOLOWY       DZ  drużynowo

1m SP Ostroróg

2m SP Ryczywół

3m SP Kąkolewo 

Po 2 drużyny z powiatu        

 

 

Komunikat

  1.  

26.02.08  zmiana na 27.02

Pow.Oborniki  Hala sportowa Objezierze

TENIS STOLOWY       CH  drużynowo

1m SP 2 Oborniki

2m SP Ostroróg

3m SP Parkowo

Po 2 drużyny z powiatu         

 

 

Komunikat

  1.  

28.02.08  

 

Biezdrowo   Pow.Szamotuly

 

AEROBIK GRUPOWY

 

1m SP Niezdrowo

2m SP 2 Wronki

3m SP 4 Oborniki

Do 3 drużyn z  powiatu

Zgloszenia do 25.02 do OSiR Opalenica

 

Komunikat

  1.  

16.04.08

 

Pow.Poznań     ZS Gultowy ul.Sredzka 8

UNIHOKEJ    DZ         Final

 

Jeden turniej

SP Gultowy 1m

SP Chrzypsko 4m

SP Otorowo 3m

SP Nądnia 2m

 

 

 

Komunikat

  1.  

17.04.08

 

Pow.Poznań sala SP Przeźmierowo

UNIHOKEJ    CH          Final

 

Jeden turniej

SP Lusowo 3m

SP Lutom  2m

SP Zbąszyń 1m

SP Gaj Maly  ns

 

 

 

Komunikat

  1.  

18.04.08     zmiana na 16

 

Pow.Grodzisk  SP 1 Grodzisk

 

KOSZ   DZ  1/2 F gr.A

 

SP 1 Grodzisk 3m

SP2 Miedzychód2m

SP Lwówek 1m

Pow.Grodzisk

Pow.Miedzychód

Pow.N.Tomyśl

Komunikat poniżej

  1.  

18.04.08 

 

Pow.Oborniki    SP Rogożno

 

KOSZ   DZ  1/2 F gr.B

 

SP Rogożno 1m

SP 1 Mosina 2m

SP Każmierz 3m

Pow.Oborniki

Pow.Poznań

Pow.Szamotuly

Komunikat poniżej

  1.  

24.04.08  

 

Zwycięzca Gr A  Hala w Lwówku

 

KOSZ   DZ    Final

 

1m SP Lwówek

2m SP Rogożno

3m SP 2 Miedzychód

4m SP 1 Mosina

A1 - B2 , A2 - B1     przegrani o 3 msce  zwyciezcy o 1 msce

 

 

Komunikaty

  1.  

17.04.08  

 

Pow.N.Tomyśl    Hala Gimnazjum Os.Pólnoc

KOSZ   CH  1/2 F gr.A

 

SP1 N.Tomyśl 1m

SP 2 Rogożno 2m

SP Pniewy 3m

Pow.N.Tomyśl

Pow.Szamotuly

Pow. Oborniki

Komunikat poniżej

  1.  

17.04.08        zmiana na 14.04

SP Wielichowo

 

KOSZ   CH  1/2 F gr.B

 

1m SP Sieraków

2m SP Wielichowo

3m SP Plewiska

Pow.Międzychód

Pow.Grodzisk

Pow.Poznan

Komunikat poniżej

  1.  

23.04.08     zmiana na  29

 

Hala Gimnazjum N.Tomyśl  Os. Pólnoc

KOSZ   CH    Final

 

1m SP Sieraków

2m SP Wielichowo

3m  SP 1 N.Tomyśl

4m SP 2 Rogoźno

A1 - B2 , A2 - B1     przegrani o 3 msce

zwyciezcy o 1 msce

 

Komunikaty

  1.  

10.04.08  

 

Pow.Poznań  Hala Sportowa w Buku

PR    DZ         Final

 

Jeden turniej

SP Buk 1m

SP 4 Oborniki 2m

SP Konojady 3m

SP 2 N.Tomyśl 4m 

 

 

 

Komunikat

  1.  

11.04.08     zmiana na 14

Pow.Poznań   Hala w Buku

PR    CH         Finał

Jeden turniej

SP Buk 1m

SP 2 N.Tomyśl 3m

SP 4 Oborniki 2m

SP 2 Międzych 5m

SP Wielichowo 4m

 

 

 

Komunikat

  1.  

 

 

TENIS STOLOWY DZ   indywidualnie

 

Po 2 osoby z powiatu bezpośrednio do finału WLKP

 

 

  1.  

 

 

TENIS STOLOWY CH   indywidualnie

 

Po 2 osoby z powiatu bezpośrednio do finału WLKP

 

 

  1.  

2.04.08  

 

Pow.N.Tomyśl   SP2 N.Tomyśl

 

SIATKA   DZ   Finał

 

Jeden turniej

1m SP Wilkowo

Polskie

2 m SP Stęszew

3m SP Parkowo

 

SP Otorowo

SP2N.Tomyśl

SP Steszew

SP Parkowo

 Wilkowo Polskie

SP 2 Miedzychód

 

 

Komunikat

 

  1.  

3.04.08  

 

Pow.N.Tomyśl  SPZbąszyń  hala Zbąszynianka

 

SIATKA   CH   Finał

 

Jeden turniej

1m SP Jabłonna

2m SP Mosina

3m SP Zbąszyń

 

SP Pniewy

SP Zbąszyń

SP1 Mosina

SP Parkowo

SP Jablonna

SP Chrzypsko W.

 

 

Komunikat

  1.  

14.05.08  

 

Pow.Poznań

 

PN    CH   1/2 F gr.A

 

1m SP Buk

2m SP 3 Rogoźno

3m SP2Miedzychód

Pow.Poznań

Pow.Oborniki

Pow.Międzychód

 

Komunikat

  1.  

14.05.08 

 

Pow.Grodzisk na boisku SP1 Grodzisk

PN    CH    1/2 F gr.B

 

1m SP 1 Grodzisk

2m SP Biezdrowo

3m SP2 N.Tomyśl

Pow.Grodzisk

Pow.N.Tomyśl

Pow.Szamotuly

 

Komunikat

  1.  

20.05.08   

 

Zwycięzca Gr A

 

PN     CH      Final

 

SP Buk 1m

SP 1 Grodzisk 2m

SP Niezdrowo 3m

SP Rogoźno 4m

A1 - B2 , A2 - B1     przegrani o 3 msce  zwyciezcy o 1 msce

 

Komunikat

  1.  

16.05.08   

 

Stadion w Kamieńcu   pow.Grodzisk

 

4-BÓJ  LA    DZ  i  CH

 

Wyniki Chłopcy

Wyniki Dziewczęta

Zwycięzcy z zawodów powiatu oraz 2 zespoly z największą ilością punktów z rejonu

 

 

ORGANIZATORZY POWIATOWI REJONU POZNAŃ – TEREN ZACHÓD:

 

       

 

 

 

 

 

 

POW.SZAMOTULY                     Roman WIŚNIEWSKI tel. 0-61 292-16-14  kom.0-605-823-771

 

POW.MIĘDZYCHÓD                   Wlodzimierz BOROWIAK  tel.0-95 748 24 75/ 748-21-31

 

POW.NOWY TOMYŚL                Jaroslaw MLECZAK   tel.0-61 442-24-68  kom.0605-513-674

 

POW.OBORNIKI   

       Henryk POLASZEK  kom.0608-875-076 email:ziuta@hot.pl  

 

 

POW.POZNAŃ                            Tadeusz RAUK   tel.0-61 817-00-53

 

 

POW.GRODZISK WLKP              Grzegorz STERCZAK tel.0-61 444-01-12 kom.0509-953-283  

 

 

 

 

 

 

 

 

KOORDYNATOR REJONOWY:    Krzysztof MĄDRY  tel/fax 0-61 44-75-190 kom.0604-404-271   e-mail: osir@opalenica.com

 

 

                   kalendarz oraz wyniki rozegranych zawodów na stronie www.osir.opalenica.com  w zakladce MKS

© - 2007
Innocent Software
®