- DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH -

- USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĽ -

 

 

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH POZNAŃ TEREN ZACHÓD

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

 

LP

DATA

MIEJSCE

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY  SZKOŁY/POWIAT

KOMUNIKATY

  1.  

27.09.2007

Stadion „OLIMPIA” - Poznań

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE

 

 

 

Regulamin

  1.  

22.11.07

 

Oborniki Plywalnia

 

PLYWANIE DR.   10x50m DZ , CH

 

Dziewczęta

1m ZS Sieraków

2m LO Szamotuły        

3m ZS 2 Swarzędz

Chłopcy

1m ZS Sieraków           

2m LO Szamotuły        

3m ZS 1 Swarzędz       

Po 2 drużyny z powiatu zgloszenia do19.11.07 do OSiR Opalenica

 

 

 

Komunikat

  1.  

19.11.07

 

Grodziska Hala Sportowa

 

TS     DRUŻYNOWO        DZ

 

1m LO Szamotuły

2m LO Rogoźno

3m ZSOiP Nowy Tomyśl

po 2 drużyny z powiatu zgloszenia do16.11 do OSiR Opalenica

 

Komunikat

  1.  

14.11.07

 

LO Oborniki   ul.Mickiewicza

 

TS     DRUŻYNOWO        CH

1m LO Oborniki

2m ZS Opalenica

3m ZSOiP Nowy Tomyśl

po 2 drużyny z powiatu zgloszenia do 12.11.07 do OSiR Opalenica

Komunikat

  1.  

7.11.07

 

Oborniki OCS ul.Obrzycka

PR       DZ      Final

 

Jeden turniej

1m LO Oborniki        2mZSOiP N.Tomyśl    3m ZS1 Swarzędz

 

 

Komunikat

  1.  

27.11.07

 

Grodziska Hala Sportowa

PR        CH     Final

 

Jeden turniej

1m LO Grodzisk        2mZSOiPN.Tomyśl   3m ZS1 Swarzędz

 

 

Komunikat

  1.  

4.03.08

 

Grodziska Hala Sportowa

AEROBIC GRUPOWY

1m ZS Oborniki

2m LO Oborniki

3m LO Grodzisk Wlkp.

4m ZS 1 Wronki

Do 3 drużyn z  powiatu Zgloszenia  do 29.02.08 do OSiR Opalenica

 

Komunikat

  1.  

25.02.08

 

Pow.Poznan

KOSZ     DZ    1/2F gr.A

ZS 2 Swarzędz  1m     ZSA Rogożno    3m

LO Szamotuly    2m

Pow.Poznań        Pow.Oborniki       Pow.Szamotuly

Komunikat poniżej

  1.  

25.02.08

 

Pow.N.Tomyśl

KOSZ     DZ    1/2F gr.B

ZS Opalenica   1m      ZS Grodzisk     2m     ZS 1 Międzychód 3m

Pow.N.Tomyśl     Pow.Grodzisk      Pow.Międzychód

Komunikat poniżej

  1.  

29.02.08  zmiana na 11.03

Zwycięzca gr.A

KOSZ     DZ     Final

1m ZS 2 Swarzędz    2m ZS Opalenica      3m ZSP Grodzisk

4m LO Szamotuly

A1 - B2 , A2 - B1  przegrani o 3 msce zwyciezcy o 1 msce

 

  Komunikaty

  1.  

18.02.08

 

Pow.Międzychód Hala Sportowa ul.Dworcowa

KOSZ    CH     1/2F gr.A

LO Międzychód  1m    LO Puszczykow 2m  LO Rogożno      3m

Pow.Międzychód    Pow.Poznań       Pow.Oborniki

Komunikat poniżej

  1.  

18.02.08

 

Grodziska Hala Sportowa

KOSZ     CH     1/2F gr.B

ZS Grodzisk 3m

ZS Pniewy  2m

ZS Opalenica 1m

Pow.Grodzisk     Pow.Szamotuly      Pow.N.Tomyśl

Komunikat poniżej

  1.  

26.02.08

 

Zwycięzca gr.A Hala Międzychód ul.Dworcowa

KOSZ     CH      Final

1m LO Międzychód

2m ZS Opalenica

3m ZS Pniewy

4m LO Puszczyko

A1 - B2 , A2 - B1 przegrani o 3 msce zwyciezcy o 1 msce

 

Komunikaty

  1.  

23.01.08  zmiana na 24

Szamotuly ZS 3 ul Mickiewicza

SIATKA     DZ   1/2F gr.A

1m ZSA Rogożno

2m LO Szamotuły

3m ZS Bolechowo

Pow.Szamotuly    Pow.Oborniki       Pow.Poznań

Komunikat poniżej

  1.  

23.01.08    zmiana na 24

Szamotuly ZS 3 ulMickiewicza

SIATKA     DZ   1/2F gr.B

1mZS 2 N.Tomyśl

2mLO Międzychód

3m ZS Grodzisk

Pow.N.Tomyśl     Pow.Grodzisk      Pow.Międzychód

Komunikat poniżej

  1.  

23.01.08    zmiana na 24

Szamotuly ZS 3 ul.Mickiewicza

SIATKA     DZ    Finał

1m ZS 2 N.Tomyśl

2mLO Międzychód

3mZSA Rogożno

4m LO Szamotuły

5/6 ZS Grodzisk     i ZS Bolechowo

Jeden turniej          A1-B2 , B1-A2  Przegrani o 3 msce zwyciezcy o 1 msce

 

 

Komunikaty

  1.  

24.01.08  zmiana na 23

Szamotuly ZS 3 ulMickiewicza

SIATKA     CH   1/2F gr.A

1m LOGrodzisk

2m LO Szamotuły

3mLOPuszczykowo

Pow.Szamotuly    Pow.Grodzisk  Pow.Poznań

Komunikat poniżej

  1.  

24.01.08  zmiana na 23

Szamotuly ZS 3 ulMickiewicza

SIATKA     CH   1/2F gr.B

1m ZSZiL N.Tomyśl

2m ZS Rogożno

3m ZS Sieraków

Pow.N.Tomyśl     Pow.Międzychód    Pow.Oborniki

Komunikat poniżej

  1.  

24.01.08   zmiana na 23

Szamotuly ZS 3 ulMickiewicza

SIATKA     CH    Final

Jeden turniej

1mZSZiL N.Tomyśl

2m LO Grodzisk

3m LO Szamotuły

4m ZS Rogożno

5/6m ZS Sieraków   i LO Puszczykowo

A1-B2 , A2-B1  Przegrani o 3 msce zwycięzcy o 1 msce

 

 

 

Komunikaty

  1.  

23.05.08       zmiana na 12

 

Pow.Grodzisk Boiska treningowe Groclinu

PN          CH    1/2F gr.A

 

LO Grodzisk 1m

ZS Rogoźno 2m

ZS Sieraków 3m

Pow.Grodzisk      Pow.Oborniki        Pow.Międzychód

 

Komunikat

  1.  

23.05.08    zmiana na 14

Pow.N.Tomyśl Stadion Miejski w Opalenicy

PN          CH    1/2F gr.B

1m ZS Opalenica

2m ZS 1 Swarzędz

ZS 1 Wronki ns

Pow.N.Tomyśl   Pow.Szamotuly    Pow.Poznań

 

Komunikat

  1.  

29.05.08

 

Zwycięzca gr.A

 

PN          CH     Final

 

ZS Opalenica 1m

LO Grodzisk Wlkp. 2m

ZS Rogoźno 3m

A1 - B2 , A2 - B1 przegrani o 3 msce zwyciezcy o 1 msce

 

Komunikat

 

ORGANIZATORZY POWIATOWI REJONU POZNAŃ – TEREN ZACHÓD:

 

       

 

 

 

 

 

 

POW.SZAMOTULY                    Roman WIŚNIEWSKI tel. 0-61 292-16-14  kom.0-605-823-771

 

POW.MIĘDZYCHÓD                   Wlodzimierz BOROWIAK  tel.0-95 748 24 75/ 748-21-31

 

POW.NOWY TOMYŚL                Jaroslaw MLECZAK   tel.0-61 442-24-68  kom.0605-513-674

 

POW.OBORNIKI   

 Henryk POLASZEK  kom.0608-875-076 email:ziuta@hot.pl  

 

 

POW.POZNAŃ                            Tadeusz RAUK   tel.0-61 817-00-53

 

 

POW.GRODZISK WLKP             Grzegorz STERCZAK tel.0-61 444-01-12 kom.0509-953-283  

 

 

 

 

 

 

 

 

KOORDYNATOR REJONOWY:    Krzysztof MĄDRY  tel/fax 0-61 44-75-190 kom.0604-404-271   e-mail: osir@opalenica.com

 

 

                   kalendarz oraz wyniki rozegranych zawodów na stronie www.osir.opalenica.com  w zakladce MKS

 

 

 © - 2007
Innocent Software
®